Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Fototapety w aranżacji wnętrz

Jeśli posiadasz malutki salon w bloku, wykorzystaj fototapetę. Jest to przetestowany sposób na optyczne powiększenie salonu jak też na ożywienie jego aranżacji.


W niewielkim salonie w bloku rewelacyjnie sprawdzą się fototapety z krajobrazem, np. miasta.


termometr
Napisał: Forecaster
Na podstawie: Forecaster
Im będzie on w wyższym stopniu rozległy, tym powierzchnia niedużego pokoju dziennego wyda się większa. Taką fototapetę wskazane jest wyeksponować w zakątku wypoczynkowym, przykładowo na ścianie za sofą, na wprost niej lub w aneksie jadalnianym- http://fixar.pl/fototapety/abstrakcja (http://fixar.pl/fototapety/abstrakcja). Gdy pokój jest urządzony dosyć oszczędnie, z prostymi sprzętami, można wybrać fototapetę wielobarwną, np. fototapety abstrakcja.


Najczęściej jednakże bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie fototapeta w stonowanej kolorystyce – utrzymana w szarościach lub czarno-biała. W małym salonie w bloku czyni wrażenie, jest efektowna, natomiast nie przytłacza. Ważne jest również to, iż łatwiej dobrać do niej pozostałe elementy wystroju, takie jak zasłony, sprzęty aniżeli do fototapety barwnej. Fototapeta z głębokim motywem, zdjęciem rośliny w makroskali poprawniej będzie wyglądała w dużym pomieszczeniu. Nadadzą się również jako fototapety do biura. Malutki salon w bloku mogłaby zwyczajnie przytłoczyć - Fixar pomoże Ci dobrać fototapetę do biura (Fixar pomoże Ci dobrać fototapetę do biura). Fototapety znajdziesz w każdym supermarkecie budowlanym, a również w sklepach online, jakie mają ich dostatnią ofertę i na ogół, prócz swych wzorów, realizują fototapety na zlecenie.


Możesz przesłać własne zdjęcie do sklepu mejlem jak też wskazać, na jakich rozmiarach fototapety nam zależy (może ona zająć całą ścianę w niewielkim salonie w bloku). Te w formacie XXL otrzymuje się w paru idealnie do siebie dopasowanych częściach . Realizacja zamówienia trwa od 3 do 8 dób .

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-08 02:05:47
Tagi: Wnętrza, Internet, tapeta, rozwiązanie