Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Gadżety, jakie przydają się w każdym domu

Wiele jest takich rzeczy, jakie z pewnością będą przydatne, lecz jakoś się nie składa, aby je kupić. To rzeczy, na które zawsze szkoda nam pieniędzy, ale które chętnie kupujemy innym


. Niżej dwa przykłady takich przedmiotów.
mieszkanie - wizerunek
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na pewno wiele osób ma gdzieś z tyłu głowy listę przedmiotów, jakie bardzo nam się podobają, wiele razy zwracaliśmy na nie uwagę w sklepach, nawet przymierzaliśmy się do ich zakupu, lecz zawsze coś nie wychodziło. Z reguły stwierdzamy, iż nie są nam one tak potrzebnie oraz odkładamy zakupy na potem. Zdaje, iż do takich elementów z łatwością można zaliczyć pojemnik na chusteczki. Dlaczego? Ponieważ to tylko dodatek to tego, co serio niezbędne – chusteczek. Forma oraz kolory tego pudełka nijak nie wywierają wpływu na to, czy takie chusteczki będą bardziej przydatne, nie ma to kompletne znaczenia – tak z pewnością myśli wiele ludzi. Lecz nie można mieć takiego oglądu do świata, w którym żyjemy: przedmioty estetyczne również są nam niezbędne. Pojemnik na chusteczki, mogłoby się zdawać zwykła rzecz, może być istnym dziełem sztuki. W galeriach dostępne są najprawdziwsze perełki. Warto czasami zaszaleć i kupić taki trochę zbędny lecz naprawdę przepiękny przedmiot.Tu więcej: http://www.fabrykaform.pl/inspiracje/.


Podobna ale trochę inna jest sytuacja w przypadku gadżetów wykorzystywanych w kuchni jak przykładowo naczynia żaroodporne. Z reguły pragnęlibyśmy je posiadać, zdajemy sobie sprawę, iż za ich pomocą można przygotować mnóstwo pysznych potraw, ale rzadko je sami kupujemy – najczęściej otrzymujemy je w prezencie lub kupujemy je dla kogoś. Są one bowiem bardzo praktyczne, a wiadomo, iż pieczenie jest znacznie zdrowsze niż smażenie. Sprawdź więcej: http://www.fabrykaform.pl/.


. Naczynia żaroodporne doskonale nadają się nie tylko do przygotowywania obiadów, lecz także do potraw na słodko. Warto je mieć w kuchni, bo stanowią one doskonałe urozmaicenie każdego gotowania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-08 02:04:44
Tagi: czas, pomoc, dodatek