Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak w niezwykle łatwy sposób odmienić oblicze mieszkania?

Lato to czas urlopów oraz wypoczynku lecz również dla sporej ilości z nas moment, kiedy możemy wreszcie wziąć się za odświeżanie swojego mieszkania. Planowanie remontu nie jest sprawą prostą, wymaga dużej ilości czasu ale i energii. Natomiast już sam moment renowacji naszych czterech kątów wymaga od nas dużego poświęcenia.


Są jednak proste triki aby szybkim, tanim a także niezwykle zaskakującym sposobem nadać naszemu mieszkaniu, zdumiewająco odmieniającego przestrzeń wyglądu.


szklarnia
Napisał: winniepix
Na podstawie: http://www.flickr.com


Takim sposobem są fototapety a więc drukowane w dużym formacie grafiki, które przedstawiają różne motywy, które z powodzeniem możemy nalepiać na ściany w naszym lokum. Jeśli mowa o temacie jakim są fototapety do łazienki, to warto pomyśleć o tym żeby motyw na jaki się zdecydujemy nawiązywał do pozostałej części designu- dobre fototapety do łazienki (dobre fototapety do łazienki). Taka aranżacja z całą pewnością potrafi zmienić oblicze niejednej wymagającej remontu łazienki. Wystarczy parę chwil, odrobinę wysiłku i gotowe! Popularnym motywem wybieranym przez wiele osób jeżeli chodzi o fototapety do łazienki są fotografie oceanu albo różnego rodzaju roślinności. W taki sposób mamy wspaniałą możliwość przez chwilę poczuć się jak w zupełnie odmiennym miejscu.


Jak już wspomnieliśmy, możemy z powodzeniem korzystać z tego typu rozwiązań w każdym miejscu w naszym mieszkaniu. Wystarczy przemyśleć całość naszego planu, w którym miejscu konkretna aranżacja spełni swoje zadanie w jak najlepszy sposób. Fototapeta do salonu może dla przykładu wizualnie powiększyć przestrzeń nawet mniejszych pokojów. Wszystko oczywiście opiera się na wybraniu właściwego zdjęcia. Interesującym rozwiązaniem mogą być także nasze osobiste zbiory fotograficzne, gdyż sporo firm proponuje własne usługi jeżeli chodzi o druk dużego formatu i przygotowanie fototapety z wybranej fotografii. Proszę sobie zatem wyobrazić, że fototapeta do salonu będzie naszym zdjęciem, zrobionym w poprzednie wakacje na piaszczystych plażach południowej Hiszpanii- http://demur.pl/fototapety/do-salonu (http://demur.pl/fototapety/do-salonu). Za każdym razem gdy rzucimy okiem na taką fototapetę, to przypomną nam się wspaniałe chwile beztroski oraz szumu morza. Czyż to nie cudowne? Oczywiście, że tak! Taka wielkoformatowa fotografia może być także wspaniałym pomysłem na wystrój pokoju naszych milusińskich. Ściana ozdobiona ogromnym zdjęciem ukochanego superbohatera naszej pociechy na pewno przysporzy mu wielką radość. Co istotne, jeśli chodzi o sposobność wyboru motywów, zdjęć czy też grafik, to są one niemal nieograniczone.
Całość zależy od naszego własnego pomysłu i wyobraźni. Gdy po określonym czasie ”przeje” nam się dany motyw, to możemy spokojnie wybrać nową fototapetę a później nałożyć ją na tą która do tej pory zdobiła jedną ze ścian w naszym przytulnym mieszkaniu. Łatwość we wdrożeniu takiego rozwiązania a także dostępność jest dużym atutem fototapet.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-08 02:05:01
Tagi: salon, zdjęcia, fotografie, pomysł, miejsca