Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Planujemy umywalnię

Gdy nastąpił moment renowacji naszej umywalni, trzeba się nad tą kwestią porządnie zastanowić, jako że nakład pieniężny to duży. Metoda planowania łazienki zależy po największej części od tego, jak sporą łazienkę mamy.
Kolumna prysznicowa NEX
Napisał: Kuchinox
Na podstawie: Kuchinox
W małej łazience, standardowej dla blokowisk, trudno byłoby ustawić masywną wannę stojącą na łapach jakiegoś zwierza. Z pewnością więcej opcji mają właściciele większych powierzchniowo umywalni. Mogą oni zmieścić w tejże umywalni zarówno niemałą wannę, jak także kabinę prysznicową. Możliwości mamy wtenczas mrowie. Nie oznacza to jednakże, iż właściciele mniejszych umywalni nie mogą mieć gustownie i wygodnie urządzonej łazienki. Jest wiele sposobów na optyczne powiększenie umywalni, np. kabina prysznicowa z zupełnie przezroczystego szkła, poprzez którą zupełnie widać płytki ceramiczne dokładnie tego samego deseniu co w całej umywalni. W handlu nabędziemy zestawy mebli łazienkowych wyprodukowanych umyślnie dla takich niedużych łazieneczek (przykłady). W kompletach tychże odnajdziemy nie tylko podstawki pod umywalkę, lecz też gotowe do zawieszenia szafki do łazienki. Jeśli zaś idzie o płytki łazienkowe, tu asortyment mamy niesłychany. Naprawdę, jest w czym wybierać. Najlepiej zrobimy, gdy zabierzemy z sobą do sklepu naszego fachowca, który rzecz jasna przedtem poczynił niezbędne pomiary naszej umywalni. Osoba ta z całą pewnością wesprze nas w wyborze odpowiednich płytek do łazienki, również jeżeli chodzi o zestawy mebli łazienkowych, określi stosowne. Jak by nie było to on będzie w już wykafelkowanej łazience zamontowywał kabinę z prysznicem, ewentualną wannę jak i szafki do łazienki (meble łazienkowe od antado.com.pl). Winniśmy więc wybrać wprawnego zawodowca.
łazienka
Napisał: Internity
Na podstawie: Internity
Najlepiej dowiedzmy się o jego dotychczasowe dokonania. Jeżeli jednak jesteśmy szczęśliwymi właścicielami sporej powierzchniowo łazienki, wówczas w istocie możemy poszaleć! Tak jak wyżej nadmieniłam, zmieści nam się masywna wanna, kabina prysznicowa, a być może nawet wygodna sofa? Może być miło wypocząć przez chwilkę po kąpieli, poczuć się można wówczas trochę jak w łaźni rzymskiej. A może zafundować sobie panel prysznicowy lub też wannę z biczami wodnymi? Trochę luksusu w umywalni to w istocie bombowa rzecz. Jest to codzienna okazja na całkowity relaks i rozkoszne odprężenie, co jest ogromnie ważkie we współczesnym, szalonym świecie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-08 02:05:40
Tagi: płytki, kafelki, łazienki, kabina, panel prysznicowy