Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Porządne buty to fundament. Opłaca się w nie zainwestować.

Trudno przetrwać aktywny dzień bez stabilnego i wygodnego obuwia. Z tego powodu wiele osób, które są na nogach kilkanaście godzin na dobę decyduje się na kupno butów sportowych.


Na szczęście producenci tego rodzaju obuwia wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i wypuszczają do sprzedaży, które posiadają wszystkie najważniejsze zalety typowych butów do biegania, fitnessu czy koszykówki, a przy tym wyglądają bardziej stylowo i elegancko.


Firmą, która celuje w produkcji takich właśnie butów jest Nike. To amerykańskie przedsiębiorstwo działające w branży od ponad pół wieku z sukcesem wychwytuje najnowsze trendy i szybko odpowiada na potrzeby rynku. W portfolio firmy Nike znajdziemy mnóstwo modeli, które stały się kultowe i trafiły do nogi milionów klientów we wszystkich krajach świata.


Jednym z modeli, który zachwycił miłośników tej amerykańskiej marki był z pewnością Nike Shox Rivalry. buty te przeznaczone są zarówno do aktywnego uprawiania sportu, jak i do codziennego chodzenia po mieście. Wykonano je z materiałów najwyższej jakości i wyposażono w unikalny system Nike Shox, który tłumi wstrząsy i zapewnia niezwykły komfort użytkowania. Nic więc dziwnego, że Nike Shox Rivalry znalazły tylu oddanych fanów - nike sweet classic.
Pościel z satyny biało-brązowa
Napisał: Nowe Tekstylia
Na podstawie: http://www.nowetekstylia.pl


Ciekawą opcją dla aktywnych osób są modele Nike Sweet Classic i Nike Sweet Classic High. To typowe obuwie lifestylowe, które sprawdzi się również przy wszelkiego rodzaju sportach. Szeroka paleta kolorów i oryginalne wzornictwo sprawia, że buty Sweet Classic są chętnie kupowane przez kobiety z całego świata.


kobieta na zakupach
Napisał: Matt Black
Na podstawie: http://www.flickr.com


Modelem, który także zdobył sobie rzesze fanów jest Nike Toki.


Te wsuwane lekkie buty są doskonałą propozycją dla osób, które spędzają aktywne lato w mieście - ile byście dali za nike sweet classic high. Dzięki dobrej jakości materiałom Toki gwarantują najwyższy komfort użytkowania, a przy tym świetnie wyglądają w połączeniu z szortami i letnimi koszulami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-08 02:05:32
Tagi: SPA, nogi, design, klient, but