Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Sklejka elewacyjna to ciekawe rozwiązanie, które sprawia, że budynek wygląda oryginalnie

Aktualnie deweloperzy tworzą wyjątkowe realizacje. Nowoczesne budynki mieszkalne są nie tylko trwałe, ale też świetnie wyglądają


. Jeśli idzie o elewacje, to korzysta się z różnych materiałów, które łączy się ze sobą, otrzymując niespodziewane rezultaty.
Ostatnio wyjątkowo popularnym materiałem jest sklejka elewacyjna (więcej porad tutaj (więcej porad tutaj)). Jest to wykończenie niezwykle ładne oraz ekologiczne. Bardzo wielu deweloperów używa go właśnie przez wzgląd na właściwości. Trzeba pamiętać, że taka sklejka elewacyjna ma znakomite parametry techniczne – jest wytrzymała, niewrażliwa na pogodą i da się ją bez problemu lakierować. Inwestorzy często łączą ze sobą materiały o różniej strukturze, dzięki czemu uzyskują wyjątkowo oryginalne rezultaty.


styropian budowlany
Napisał: Neeta Lind
Na podstawie: http://www.flickr.com
Okazuje się, że sklejka elewacyjna daje mnóstwo możliwości, jeżeli chodzi o wygląd budynku. Jest również ekologiczna, co nie jest bez znaczenia. Trzeba pamiętać, aby zabezpieczyć taką sklejkę specjalnym środkiem ochraniającym drewno. Spowoduje to, że będzie ona dekorowała budynek bardzo długo. Ciekawe jest również to, że sklejka elewacyjna z reguły dostępna jest w wielu barwach. A zatem daje to duże możliwości, jeśli idzie o planowanie wyglądu budynku. Jeśli pragniemy wiedzieć coś więcej o tym materiale, to najlepiej zajrzeć do Netu. Starczy odpalić wyszukiwarkę i wpisać odpowiednie hasło, aby otrzymać mnóstwo interesujących wyników- centrum.meble.pl (centrum.meble.pl)


.


W Internecie możemy zobaczyć mnóstwo zdjęć bloków z taką sklejką na ścianie, opłaca się je przejrzeć, jeśli pragniemy użyć jej np. we własnym domu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-08 02:04:43
Tagi: Internet, ściany, deweloper, budynki, efekt