Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Słoneczna Hiszpania we własnej sypialni? Teraz to możliwe!

Współczesny świat to ciągła pogoń za przemijającym czasem. Niełatwo znaleźć czas na odpoczynek, przystanąć na chwilę, spojrzeć w górę i dostrzec otaczający nas świat: urok klasycznych kamienic czy zachwycić się feerią barw w mijanym każdego dnia parku.


Jednak niezwykłe możliwości dzisiejszej techniki druku wielkoformatowego umożliwiają nam wyczarować takie miejsca we własnym domu.

dekoracja
Napisał: Steve Rainwater
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wyobraź sobie słoneczną Grecję... Aromatyczną paprykę, czerwone pomidory czy soczyste słodkie brzoskwinie. Twoja kuchnia zamieni się w rajską wysepkę, na którą możesz się udać każdego dnia przygotowując smaczne potrawy. Wystarczy, że przykleisz na jednej ze ścian lub wzbogacisz wnękę obok lodówki zdjęciem apetycznych winogron, limonek i sprawisz, iż rozejdzie się cudowny aromat skromnej acz jakże uroczej lawendy z greckich poletek. Grecja może zawitać do Ciebie również w saloniku, jeżeli wybierzemy obraz klimatycznej wąskiej, pnącej się w górę fototapety uliczki włoskiej z białymi domami i spadającą z nich kaskadami winoroślą. Możemy wzmocnić efekt i zdecydować się na fototapety 3d. Spoglądając na taki obraz dostrzegamy obiekty, które są w oddali i ulegamy złudzeniu otwarcia przestrzeni w pokoju - wrażenia gwarantowane!

Nie ma miejsca, nie ma klimatu, które ograniczyłby nasze marzenia, o ile zdecydujemy się na umieszczenie fototapet. Dzięki tym niesamowitym obrazom możemy każdego dnia „fundować” naszemu dziecku podróż w kosmos albo udać się do pobliskiego SPA w własnej łazience. Jeżeli chcemy zaimponować dziecku, wyczarujmy dla niego wyścigowy, czarny jak heban samochód, który tylko czeka, aby rozpocząć nim w daleką podróż. Każde wnętrze, począwszy od kuchni, sypialnię czy pokój dziecka możemy zmienić w każde na świecie miejsce, o które chcielibyśmy odwiedzić, a którego możliwe, że nigdy nie zobaczymy. Obecnie fototapety to nie tylko imponujące kolory i widoki, ale również nowoczesne materiały oraz techniki druku. Przeszkolony pokój z oknami wychodzącymi na południe nie ogranicza nas. Jeśli zaprosimy do niego afrykańskiego lwa barwy nie ulegną zmianie przez długi czas, zaś my będziemy mogli się nim cieszyć tak długo, aż zatęsknimy za klimatem pustyni...lodowej, Antarktydy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-08 02:05:03
Tagi: pokój, kuchnia, wrażenie