Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Trendy w sezonie wiosna-lato 2013

Trendy wiosna 2014 można określić w jednym zdaniu jako poplątanie z pomieszaniem. Nadal aktualne będą pudry dominujące tej zimy. Poza nimi, spotkamy także mocne zestawienia zarówno w sprawie barwy, jak też materiały.
Napisał: Marcin Tyszka
Tym co zdaje się je jednoczyć, jest ukazywanie kobiecości w różnych aspektach życia. Ponownie przywrócone do łask zostaną sukienki wyciągnięte z lat czterdziestych i sześćdziesiątych, emanujące ogromną zmysłowością. Kroje blisko ciała, w zestawieniu z przyjemnymi w dotyku materiałami, bez wątpienia będą rozbudzać wyobraźnię. Długie kurtki wiosenne proponowane na ten sezon, bardzo dobrze wpasują się w ten klimat. Każda osoba odnajdzie wśród nich tą, która będzie jej odpowiadać. W wersji lnianej kurtki wiosenne będą pasować do dziewczęcych spódnic, a lateksu - do stylizacji niesfornej dziewczynki. Moda wiosna 2013 po pierwsze gloryfikuje zestawianie przeciwności.

Zapowiedziane wcześniej materiały podobne do skóry, wydaje się już na stałe wygryzły skóry naturalne. Trendy wiosna 2013 kochają je nie tylko przez wzgląd na zalety ekologiczne, ale też dlatego, że posiadają w sobie odrobinę klasycznego kiczu. Jest to następny „must have” tego sezonu. Do łask powróci także look opisywany jako glam sport, polegający na zestawianiu wygodnych ubrań sportowych z pełnymi klasy,a także plastikowymi akcesoriami.Przygotowując się na urlop, nie można lustro (pełna analiza) zapomnieć o tym jak istotne są stroje kąpielowe dwuczęściowe, jednoczęściowe, w obu wersjach proponowane są na obecny sezon. Najmodniejsze będą te, stylu retro - z uroczymi guzikami. W kwiatowe wzory, lub w jednym kolorze. Ponadto stroje kąpielowe dwuczęściowe będą dostępne w wariancie z podwyższonymi bokserkami, jednocześnie podkreślającymi kobiecą figurę, jak też maskującymi problemowe miejsca.

Trendy wiosna 2014 daje więc fantastyczne możliwości dla wyobraźni. Można dowolnie łączyć na pierwszy rzut oka niepasujące do siebie części garderoby i kroje. Odrobina plastiku też jest mile widziana, bo przecież zależy nam na ukazaniu, że trendami można bawić się nie tylko na poważnie.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-08 02:05:34
Tagi: kobieta, sport, moda, kurtka, klimat, sezon, stroje kąpielowe