Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Tworzywa idealne do produkcji garnków oraz patelni używanych w domu

Kupując nowe garnki i patelnie, warto rozważyć, z jakiego tworzywa produkty nabyć. Wybór bywa trudny, ponieważ by wynaleźć dobry garnek trzeba brać pod rozwagę wiele elementów


. Ważna jest w znacznym stopniu kuchenka, którą dysponujemy, ale także co zazwyczaj przygotowujemy oraz w jaki sposób używamy kuchennych akcesoriów.


Dywanik do łazienki
Na podstawie: lazienkaplus.pl
ogród zimowy
Napisał: Baumann Wintergarten GmbH
Na podstawie: Saint-Gobain Glass
Wielu z nas jest w stanie jeszcze pamiętać, w jaki sposób nasze babcie oraz prababcie przygotowywały jedzenie w trwałych, garnkach z żeliwa. Wytrzymywały one latami, a używane były na piecach opalanych drewnem, a w dodatku często służyły do gotowania w ogniskach. Żeliwne garnki powracają do łask (wytrzymałe żeliwne garnki). Ponownie nastała na nie moda, a ludzie znowu zaczęli doceniać ich różnorodne zastosowanie. Te garnki są odpowiednie do każdej kuchenki. Możemy w nich smażyć, dusić, przegotowywać oraz piec. Można robić w nich dania nad otwartym ogniem, a one wciąż będą nam doskonale służyć. Starczy tylko postępować zgodnie z zaleceniami wytwórcy w kwestii ich pielęgnacji oraz użytkowania, a najprawdopodobniej będą z nami do końca.
Dla wybranych, mimo wszystko, żeliwne garnki mogą prezentować się za bardzo oldschoolowo w modernistycznie umeblowanej kuchni. Lecz nawet wtedy można nabyć naczynia kuchenne innowacyjne, lecz wciąż solidne i długotrwałe. Od jakiegoś czasu, można kupić na przykład stalowe patelnie Demeyere. Firma ta, która jest jedną z wiodących w tworzeniu patelni, brytfann i innych naczyń kuchennych do najbardziej profesjonalnych kuchni, stworzyła ekskluzywną kolekcję naczyń kuchennych. Patelnie Demeyere cechują się aż siedmio- warstwową budową, powłoką zapewniającą nieprzywieranie oraz odporność na zarysowania (http://smakprostoty.pl/finezyjna-kuchnia/garnki-ze-stali-szlachetnej/linia-john-pawson-marki-demeyere). Dostajemy, na taką patelnię, 30 lat gwarancji, a w dodatku, możemy ich używać na każdego rodzaju kuchence.


Nigdy nie opłaca się nabywać naczyń kuchennych niskiej jakości


. Te sprzęty w ogóle nie są tanie, a nie warto co pół roku wydawać fundusze na następny chłam, kiedy za niewiele większą kwotę można nabyć długotrwałe naczynie do pracy w kuchni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-08 02:04:42
Tagi: luksus, wygląd, kuchenka, ludzie, producent