Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jakim sposobem szybko można dzisiaj odmienić wygląd nawet nudnego bądź zniszczonego ubrania?

ubrania to nadzwyczaj istotny element naszego wizerunku. Czemu? To właśnie na nich przypadkowe osoby bazują, jeżeli pragną nas ocenić, dlatego dobrze jest prawidłowo zorganizować swoją garderobę i robić wyłącznie przemyślane zakupy.


Odliczamy kilogramy do sylwestra
Napisał: Centrum Naturhouse
Na podstawie: Centrum Naturhouse


Co jednak jeżeli nasza ukochana bluzka się zniszczyła i chcemy dać jej drugie życie bądź mamy w swojej szafie trochę dosyć nudnych ubrań, jakie dobrze by było trochę podrasować? Ciekawym rozwiązaniem są różnego rodzaju nadruki na odzież. Czemu? Taki nadruk na taśmie - taśmy pakowe z nadrukiem może zmienić nawet najbardziej normalny t-shirt w modną koszulkę. Nadruk można wybrać osobiście, dopasować go na przykład do swoich przekonań bądź poczucia humoru. Nadruki (sprawdź to) oferowane są w zróżnicowanej gamie produktów, wobec czego każda osoba będzie umiała wybrać coś dla siebie. Można je też wykonać samodzielnie, wystarczy gotowy nadruk, czysta koszulka oraz żelazko - zerknij.


ubrania - przekrój
Napisał: Katarzyna Matylla
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dziura w ubraniu? Nie ma problemu! Wystarczą naszywki stosownej wielkości. Można je samodzielnie naszyć na przykład na wysokości piersi na swetrze czy koszulce i kolanach spodni. Wszystko zależy od tego, gdzie jest ta dziurka. Rzecz jasna, naszywka jest też znakomitą opcją nawet gdy ubranie nie ma żadnych uszkodzeń, ale zwyczajnie czegoś nam w nim brakuje. Reasumując, dziś można łatwo własnoręcznie odmienić wygląd ubrania, wystarczy wykorzystać naszywki bądź nadruki. Ich oferta jest na tyle szeroka, że łatwo można wybrać coś pasującego do swojego stylu - naszywki.


Na rynku poza tym działa rzeczywiście dużo firm, jakie zajmują się wykonywaniem nadruków świetnej jakości, tym samym dobrze jest skorzystać z ich pomocy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-08 02:05:34
Tagi: koszulka, ubrania, rzeczy, piersi, oferta