Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

W jaki sposób wybrać damską biżuterię

Nie ulega wątpliwości, że biżuteria damska musi po prostu odpowiadać preferencjom danej pani, a więc jej krasie, stylowi albo charakterowi. Jeżeli facet jest w stanie perfekcyjnie określić te trzy części składowe, nie powinien mieć zanadto wielu kłopotów z wyborem należytej biżuterii dla swej kobiety.
naszyjniki srebrne
Napisał: Kris Duda
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nie zawsze modne dodatki biżuteryjne będą dobre dla konkretnej damy. Jeśli lubi ona drobne pierścionki lub delikatne naszyjniki i w takiej biżuterii czuje się dobrze, nie przypadną jej do smaku olbrzymie kolczyki oraz wisiory. Możemy więc śmiało oznajmić, iż podążanie za popularnością w sferze precjozów nie jest najlepszym posunięciem. Biżuteria z założenia powinna zdobić niewiastę i być integralnym fragmentem jej ponadprzeciętnego stylu bycia i odziewania się. Biżuterii nie należy zakładać przypadkowo, lecz powinno się przemyśleć wybór kolczyków, pierścieni, czy naszyjników, by razem z fryzurą, makijażem oraz strojem tworzyły efektowną całość. Każdorazowo przed zakupem biżuterii powinno się zestawić ją z proporcjami sylwetki kobiety i przetestować, czy nie będzie ona ani zbyt duża, ani z drugiej strony nadto mała.


jubiler online
Napisał: Subwave_Photography
Na podstawie: http://www.flickr.com


Ważne jest zachowanie jakiegoś stylu. Jeśli dama na własną rękę kupuje dla siebie naszyjniki srebrne, raczej nie powinna mieć szkopułu z dobraniem jej do swego gustu zobacz ten link. Zwyczajnie musi się wówczas inspirować intuicją, a wszystko pójdzie całkowicie tak, jak sobie zaplanowała. Niestety, o wiele trudniej biżuterię wybiera się facetom.
Najodpowiedniej będzie podpatrzeć styl kobiety oraz sprawdzić, jakiego rodzaju biżuterię nosi. Należy zakupić naszyjnik, czy kolczyki w podobnym guście. Poszukując pierścionka dla narzeczonej podobno jedną z alternatyw będzie jubiler online ktoś może mi polecić jakiegoś jubilera online.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-08 02:05:14
Tagi: naszyjniki, kolczyki, akcesoria