Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Współczesne oświetlenie sklepu

W interesie wszystkich spoczywa rozważenie zastosowania zrównoważonych rozwiązań oświetleniowych, które pozwolą obniżyć rachunki za energię.

Dobre oświetlenie sklepu spożywczego posiada pozytywny wpływ na postępowania zakupowe nabywców (Zobacz więcej).
sklepy
Napisał: Robert Cupisz
Na podstawie: http://www.flickr.com


Istotne jest dobranie takich opraw oświetleniowych, jakie zapewnią należyte natężenie światła, zwłaszcza w strefach komunikacji i kas, a równocześnie nie będą wywoływały olśnienia, gwarantując wysoki komfort widzenia zarówno klientom jak i personelowi sklepu. Prawidłowo dobrane oprawy oświetleniowe, również użycie źródła światła o właściwej barwie uatrakcyjni prezencję towarów i przyczyni się do podwyższenia ich sprzedania.


Współczesne oświetlenie przemysłowe wywiera niższy wpływ na środowisko i przynosi zmniejszenie kosztów, a równocześnie pozwala uzyskać wyższą jakość i produktywność. Oświetlanie magazynu diodami LED, to sporo dłuższa żywotność i oszczędność energii Odwiedź stronę partnera - Trilux. Powinno się zwrócić uwagę także na to, że układy stosujące technologię LED promieniują pełnym strumieniem świetlnym momentalnie po ich włączeniu i z taką samą mocą przez cały czas pracy. Ponadto, dzięki znacznemu wskaźnikowi oddawania barw diod LED, zbliżonemu do światła słonecznego, bardzo dobrze odwzorowują kolory otoczenia.


oświetlenie magazynu
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie: http://www.flickr.com
Stosowne oświetlenie miejsca i obrębu zadaniowego jest niezbędne.


Korzystne rezultaty dobrego oświetlenia dowodzą, że oświetlenie może bardzo dobrze oddziaływać na zdrowie i samopoczucie. Najnowocześniejsze wyroby zezwalają w znacznym stopniu obniżyć rachunki za energię elektryczną.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-08 02:05:03
Tagi: komfort, życie, miejsca, towar