Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Współczesne oświetlenie sklepu

W interesie wszystkich spoczywa rozważenie zastosowania zrównoważonych rozwiązań oświetleniowych, które pozwolą obniżyć rachunki za energię.

Dobre oświetlenie sklepu spożywczego posiada pozytywny wpływ na postępowania zakupowe nabywców (Zobacz więcej) ((Zobacz więcej)).
sklepy
Napisał: Robert Cupisz
Na podstawie: http://www.flickr.com


Istotne jest dobranie takich opraw oświetleniowych, jakie zapewnią należyte natężenie światła, zwłaszcza w strefach komunikacji i kas, a równocześnie nie będą wywoływały olśnienia, gwarantując wysoki komfort widzenia zarówno klientom jak i personelowi sklepu. Prawidłowo dobrane oprawy oświetleniowe, również użycie źródła światła o właściwej barwie uatrakcyjni prezencję towarów i przyczyni się do podwyższenia ich sprzedania.


Współczesne oświetlenie przemysłowe wywiera niższy wpływ na środowisko i przynosi zmniejszenie kosztów, a równocześnie pozwala uzyskać wyższą jakość i produktywność. Oświetlanie magazynu diodami LED, to sporo dłuższa żywotność i oszczędność energii Odwiedź stronę partnera - Trilux (Odwiedź stronę partnera - Trilux). Powinno się zwrócić uwagę także na to, że układy stosujące technologię LED promieniują pełnym strumieniem świetlnym momentalnie po ich włączeniu i z taką samą mocą przez cały czas pracy. Ponadto, dzięki znacznemu wskaźnikowi oddawania barw diod LED, zbliżonemu do światła słonecznego, bardzo dobrze odwzorowują kolory otoczenia.


oświetlenie magazynu
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie: http://www.flickr.com
Stosowne oświetlenie miejsca i obrębu zadaniowego jest niezbędne.


Korzystne rezultaty dobrego oświetlenia dowodzą, że oświetlenie może bardzo dobrze oddziaływać na zdrowie i samopoczucie. Najnowocześniejsze wyroby zezwalają w znacznym stopniu obniżyć rachunki za energię elektryczną.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-08 02:05:03
Tagi: komfort, życie, miejsca, towar