Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Beton dekoracyjny i farba magnetyczna - twórcze, nowatorskie wnętrza

Pomysłów na pomysłowe, niebanalne wnętrza jest faktycznie wiele, nawet przy niewielkim wkładzie pieniężnym możemy ciekawie urządzić aranżację domu lub mieszkania.
Inspiracji zdołamy wyszukiwać w Internecie, na stronach, które poświęcone są aranżacji wnętrz, oraz także w katalogach o wnętrzach.


ogrzewanie
Napisał: Dekoral
Na podstawie: Dekoral
Świetny efekt możemy zdobyć za pośrednictwem betonu dekoracyjnego. Beton dekoracyjny, to odmiennie tynk dekoracyjny, jaki pozwala na otrzymanie rezultatu betonu, więcej na ten temat . Taki efekt perfekcyjnie prezentuje się w sporych wnętrzach, w jakich decydujemy się na wyraźne ściany. Beton dekoracyjny doskonale nadaje się również do wykończenia detali, przykładowo wnęk lub nisz.

Znakomity rezultat uzyskamy, kiedy użyjemy go do wykończenia obudowy w kominku. Chłodny ton betonu i gorący płomień z kominka, dadzą wspaniałe połączenie. Beton dekoracyjny kupimy w postaci proszku, który wystarczy połączyć z wodą. Materiał ten ma multum zalet, jest bardzo odporny na uszkodzenia i wilgoć. farba (http://lonsihouse.pl/)


Farba (sprawdź farba poliuretanowa do drewna) magnetyczna, to kolejny znakomity pomysł, który należałoby wykorzystać we wnętrzach. Dzięki specjalnej budowie, przyciąga ona magnesy, co zapewnia nam intrygujące ewentualności aranżacyjne. Zdołamy bez trudności przyczepić do ściany zdjęcia, pocztówki albo inne elementy dekoracyjne, bez brudzenia ścian lub wbijania gwoździ.


Sprawdź także: jeger.pl/

Farba dekoracyjna perfekcyjnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym, ponieważ pomoże rozwinąć dziecku wyobraźnię. Na taką ścianę będziemy mogli przyczepić chociażby literki z alfabetu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-20 02:03:47
Tagi: moc, elementy, możliwości