Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Co istotne jest w aranżacji sypialni? Jakie dekoracje i meble będą dobre?

Sypialnia jest miejscem, do którego przywiązujemy sporą wagę. Chcemy aby była przytulna, sprzyjała wysypianiu się oraz aby było to miejsce zapewniające prywatność. Każdy ma na to jakiś sposób, z tej przyczyny wiele jest możliwości gdy mowa o aranżacji.


Na pewno natomiast sporo osób zgodzi się, że duża ilość mebli nie wpłynie dobrze na to pomieszczenie.


dioda
Napisał: Maegan Tintari
Na podstawie: http://www.flickr.com


fototapety
Napisał: tapetenpics
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dobrze jest w tym wypadku zachować umiar, miast nabywać ogromną ilość sprzętów, jakie później będą zagracały przestrzeń. Trzeba zacząć od rzeczy najważniejszej to znaczy odpowiedniego łóżka z dobrym materacem. Dobrze jest posprawdzać jakie są możliwości w salonach meblowych, gdyż wybór jest bardzo duży. Dobrze będzie skorzystać z opcji, gdzie można oddać materac, jeśli po kilku nocach dojdziemy do wniosku, że nie będzie dla nas dobry. Wcale nie jest prosto bowiem trafić ze stopniem twardości materaca, tak by można było spać naprawdę wygodnie.


budowa
Napisał: Blomus
W sypialni przyda się na pewno spora szafa na ciuchy. To całkiem dobre rozwiązanie, które będzie naszą garderobą. Nie będziemy musieli poszukiwać całych zestawów mebli, tylko taka jedna większa szafa praktycznie załatwi sprawę. Oprócz tego przyda się nabyć szafki nocne, które są całkiem praktyczną rzeczą, bo możemy na nich postawić tak lampkę nocną jak i podręczne rzeczy, ale również schować wewnątrz różnego rodzaju drobiazgi. Ważną rzeczą jest dekoracja takiego pokoju. Fototapety do sypialni doskonale się sprawdzają. Dają one całą masę możliwości - http://demural.pl (http://demural.pl).


Nawet jeśli nie przemówi do nas fototapeta las lub inny ładny widok, to zawsze można zlecić zrobienie fototapety ze zdjęć, które sami zrobimy. Na pewno znajdzie się wiele ciekawych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-20 02:03:51
Tagi: dekoracja, salon, gotowanie, tapeta