Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Dlaczego korzystnie wybrać fototapetę do naszego domu? Jak jesteśmy w stanie ją zastosować we wnętrzach?

Fototapety to bardzo dobry sposób, ażeby powiększyć i ożywić każde wnętrze. Są świetne do każdego pomieszczenia, bez trudności też można dopasować wzór lub motyw, który będzie odpowiadał stylowi danego miejsca.


Będzie pasował więc do wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych, ale i klasycznych.
Fototapety są wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia, niestraszna im zbyt duża temperatura. Z powodzeniem zastępują płytki do łazienki - pełna oferta: zapoznaj się z cenom płytki do łazienkizobaczysz na tej stroniehttp://www.euro-ceramika.pl/plytki-do-lazienki-jak-wybrac/ - w kuchni, w toalecie czy suchej strefie pokoju łazienkowego. Tworzą piękne iluzje przestrzenne w holu na ścianie, a jednocześnie nad spocznikiem schodów. Rewelacyjnie prezentują się na frontach szaf wnękowych, świetne na kuchennych meblach. Fototapety to wielka ilość wzorów, istnieją więc fototapety maki, ludzie czy miasta.


sklep internetowy
Napisał: Murat Ertürk
Na podstawie: http://www.flickr.com


Do kuchni używane są fototapety z dużymi motywami owoców lub warzyw, natomiast w pasie między szafkami idealnie odnajdą się większe pędy bambusa. W łazienkach wykorzystuje się natomiast motywy związane z wodą, zwłaszcza muszle albo rafy koralowe. W strefie dziennej warto zainwestować w fototapety z pięknymi krajobrazami lub obiektami architektonicznymi. W pokoju młodzieżowym najlepsze są fototapeta motoryzacja, a dziecięcym z postaciami z kreskówek.


Dość popularne są także fototapety dwukolorowe, na przykład czarno-białe. Co interesujące, nie warto ograniczać się do zdjęć oraz wzorów, które oferują producenci -http://www.demur.pl/ (http://www.demur.pl/).


Jeśli nie odnajdziemy wymarzonego wzoru, to możemy zamówić taką fototapetę z własnymi zdjęciami, na przykład z wakacji albo uroczystości rodzinnej, jaka szczególnie jest dla nas ważna.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-20 02:03:50
Tagi: SPA, ludzie, tapeta