Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Dlaczego najlepiej postawić na fototapetę? Jakie ma ona zalety? O jakich kwestiach warto pamiętać?

Jak aranżujemy nasz dom chcemy, ażeby prezentował on się jak najlepiej. Taki stan jesteśmy w stanie osiągnąć dzięki pewnym działaniom, jakie z jednej strony są proste do zrobienia, a z drugiej nie są zbyt drogie.


salon
Napisał: Classen
Na podstawie: RuckZuck


Tak z pewnością jest z fototapetami, które chcemy polecić.


Domowa łazienka
Napisał: cleong
Na podstawie: http://www.flickr.com


Fototapety są jak standardowe tapety, z tą jednak różnicą, że zamiast banalnych i nudnych wzorów są na niej fotografie, przykładowo fototapety miasta, portrety lub ludzie. Dzięki czemu możemy wyjątkowo udekorować każde miejsce i to - jak wspomnieliśmy wcześniej - za normalną cenę. Mamy tak rzeczywiście dowolność wyboru, bo przecież wiadomo, że są różne pomieszczenia, tak więc do każdego z nich dobiera się trochę inne zdjęcia.


Zależnie od wyboru mogą to być fototapety młodzieżowe (fototapety młodzieżowe), które pasują do miejsc, w jakich mieszkają młode osoby. Tego rodzaju tapety naturalnie nie pasują do poważniejszych wnętrz, a także do kuchni. W tym pomieszczeniu natomiast tego rodzaju tapety powinny być zrobione ze specjalnego materiału, dzięki któremu nie niszczą się przez panujący tam mikroklimati.


granit
Napisał: Jesse Wagstaff
Na podstawie: http://www.flickr.com


Fototapety to idealna alternatywa dla pozostałych sposobów, jakie są droższe i najzwyczajniej się nie opłacają - www.viewgo.pl/ (www.viewgo.pl/).
Zwłaszcza, że jeżeli chodzi o fototapety, to mamy dużą dowolność, nie należy koniecznie nabywać jednego z gotowych wzorów, ale możemy samemu dobrać fotografie, które się nie na niej znajdą. To idealna opcja, gdy dzięki temu możemy tam umieścić swoje ulubione zdjęcia, które kojarzą się z jakimś miejscem lub miłym| wspomnieniem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-20 02:03:52
Tagi: fotografie, fototapeta, pomieszczenia