Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak przygotować dekorację okien do pokoju dla dziecka? Co może okazać się fajnym pomysłem?

Dziś sporo jest w sklepach rzeczy, jakie doskonałe są do dekoracji dziecięcych pokoi. Z zastosowaniem różnych kolorowych dodatków możemy zrobić całkiem wyjątkowe miejsce.
A co z dekorowaniem okien?


fotorolety dziecięce
Napisał: Jose Gonzalez
Na podstawie: http://www.flickr.com


Okna możemy przyozdobić na różne sposoby. Możemy zrobić to w sposób bardziej tradycyjny i zakupić firany i zasłonki w ładne oraz kolorowe dziecięce wzory. Jest sporo najróżniejszych motywów. Niektóre pociechy wybierają postacie ze swoim ulubionych bajek, których jest całkiem sporo. Inni z kolei wolą baloniki czy kwiatki. Dla chłopaków także będzie coś ciekawego, jak piłka albo samochody. Jak jednak chcemy zdecydować się na coś praktycznego, co będzie wygodne do używania i do tego pięknie się prezentuje, to warto zakupić fotorolety dziecięce. Roleta bowiem nie musi być w jednym kolorze. Może mieć różne bajkowe motywy oraz być pięknie i kolorowo ozdobiona. Tak prezentować się może fotoroleta (oceń) z ciekawymi motywami do pokoików dla dzieci.


Możemy też zastosować lambrekiny to znaczy króciutkie zasłonki, które tak na dobrą sprawę zasłaniają tylko część okna. A szybę natomiast możemy ozdobić razem z pociechą przy pomocy specjalnych naklejek przyklejanych do szkła, albo za pomocą farbek. Możemy w ten sposób wykonać ładną dekorację i co ważne nasza pociecha uczestniczy czynnie w jej wykonywaniu. Możemy wspólnie zaprojektować ją oraz wykonać wzory, które nasza pociecha lubi - fivaro.pl/ (fivaro.pl/).
Dlaczego nie stworzyć pięknego akwarium na oknie. Trzeba jedynie zamalować dół okna błękitną farbą do szyb i przykleić naklejki rybki. Dekoracja zrobiona!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-20 02:03:50
Tagi: rzeczy, wzory, firany, życie, dekorowanie