Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Masz małe mieszkanie? Radzimy, jak zaoszczędzić nieco miejsca!

Jeżeli mieszkasz w bloku, z pewnością wiesz doskonale, jak niedużo miejsca czasem bywa w tego typu mieszkaniach - szczególnie jeżeli jest to mieszkanko dwupokojowe.


W tego typu mieszkaniach (polecamy lampy chors) zazwyczaj większość przestrzeni wykorzystuje się na pokoje, jednocześnie mało miejsca zostawiając na kuchnię lub łazienkę. Jak sobie z tym poradzić? Oto kilka naszych wskazówek!


Niewielka łazienka


Zwykle w dwupokojowych mieszkankach są naprawdę nieduże łazienki - w takich przypadkach liczy się praktycznie każdy skrawek miejsca. Dla zaoszczędzenia większej ilości miejsca odpowiednie są zwłaszcza grzejniki łazienkowe - jeżeli właściwie podejdziesz do tej kwestii, może okazać się, iż w Twej łazience jest naprawdę dużo wolnego miejsca. W niedużych mieszkaniach polecamy szczególnie grzejniki łazienkowe http://sklep.dagat.eu/6-grzejniki wieszane na ścianie - dzięki nim oszczędzisz sporo miejsca, a jednocześnie będziesz miał zawsze gorące ręczniki, w które przyjemnie będzie zawinąć się w zimie. To z pewnością świetne rozwiązanie dla niedużych mieszkań.


Chciałbyś mieć jadalnię?
polecam przeczytać
Napisał: Paulyoung Chen
Na podstawie: http://www.flickr.com


Zazwyczaj w niedużych mieszkaniach nie ma co liczyć na odrębne pomieszczenie na jadalnię. Jeśli jednak chcesz mieć jakiś skrawek miejsca na jedzenie posiłków, wtedy raczej zrezygnuj z kupna stolika do kuchni, bowiem tylko niepotrzebnie zagracisz całe pomieszczenie. Jeśli nie potrzebujesz wielkiego stołu, wtedy możesz zamontować rozstawiany stolik w kuchni pod blatem. Jeżeli będziesz potrzebował coś zjeść, wówczas będziesz go rozkładał, a jeśli nie będzie Ci w danej chwili potrzebny, wówczas możesz go schować, dzięki czemu będziesz miał o wiele więcej miejsca w pomieszczeniu.


Takie rozwiązanie z pewnością fantastycznie sprawdza się w niedużych pomieszczeniach, a także w mieszkaniach, w których nie ma wiele miejsca.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-20 02:03:49
Tagi: mieszkania, łazienka, WC, rozwiązanie