Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Oprawy LED

W jaki sposób zaznaczyć świeżość oraz jakość wyprzedawanych towarów spożyWCzych? – to pewien z podstawowych kłopotów ekspedientów.


Aby zachęcić kupujących, odcienie oferowanych owoców, warzyw czy produktów mięsnych muszą być jak najbardziej naturalne.


oświetlenie sklepu spożywczego
Napisał: Paul Flint & Company
Na podstawie: http://www.flickr.com


Potrzebne będzie więc oświetlenie (zobacz nasze linki) sklepu spożywczego o właściwym odcieniu i dużym współczynniku oddawania odcieni. W razie produktów szybko psujących się, kwestią wyjątkowo ważną jest użycie źródeł światła oddziałujących na wyroby w możliwie najmniejszym stopniu. Do oświetlenia powierzchni handlowej zalecane jest wykorzystanie jednorodnego i niebezpośredniego oświetlenia powierzchniowego w połączeniu z wyraźnym oświetleniem półek.
Oświetlenie LED technologią przyszłości. Rozkwit LED jest w branży handlu towarami spożywczymi szczególnie dynamiczny, głównie przez wzgląd na przewagę owej technologii nad konwencjonalnym oświetleniem. Oświetlenie ledowe jest doskonałe dla wielu obrębów użyć. LED wysyłają znikome promieniowanie nadfioletowe, są dostępne w wielu różnorodnych kształtach i wielkościach jak też w obszernej palecie kolorystycznej i charakteryzują się długą trwałością. Dzisiaj Przedsiębiorstwa wytwarzające wnętrz (informacje) oferują obszerny asortyment nowoczesnych, wspomagających sprzedaż i bezproblemowych w montażu oświetleniowych rozwiązań przeznaczonych dla sektora spożywczego. Rozwiązania oświetleniowe są zaplanowanie w taki sposób, ażeby sprostać wszystkim wymaganiom branży handlu detalicznego - www.trilux.com/pl.


Jeżeli idzie o oświetlenie magazynu, przedsiębiorstwa oświetleniowe też stanęły na wielkości zadania. Oświetlenie magazynu powinno z pewnością być ekonomiczne a także wydajne, toteż z reguły są to systemy wyposażone w fotokomórkę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-20 02:03:49
Tagi: WC, oświetlenia, Przedsiębiorstwa, jakość