Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

oryginalne umeblowanie do sypialni

Sypialnia to nadzwyczaj ważne pomieszczenie w każdym mieszkaniu. urządzenie jej w przytulny sposób sprzyja dobremu odpoczynkowi. Odpowiednio dobrany materac i wygodna poduszka to baza, ale lepiej budzić się w pięknym pomieszczeniu, w którym aż pragnie się dłużej poleniuchować.
wzór na ścianie
Napisał: manhhai
Na podstawie: http://www.flickr.com


Geometryczne kształty, prosta postać, to jest trend współczesnych mebli. Sypialnia urządzona we współczesnym stylu wyklucza tradycyjne lampki nocne, czy nostalgiczne toaletki. Nowoczesne meble do sypialni nadają powierzchni i oddechu wnętrzu. Są oryginalne w swoim charakterze, lecz powinny być komfortowe i odzwierciedlać nasz styl, demonstrować nasze ja. Duża powierzchnia, nowoczesne meble i gra nasyconych kolorów, w taki sposób wygląda dzisiejsza sypialnia.


meble do ogrodu są tak samo ważne jak w pomieszczeniach. Te stworzone z drewna są uniwersalne. Świetne wzory pasują zarówno do tradycyjnej, jak i współczesnej architektury. najbardziej trwałe są z drewna egzotycznego. Nie psują się pod działaniem chwiejnych warunków pogodowych i są wytrzymałe na pleśnie, również szkodniki. Designerskie meble ogrodowe z aluminium mają współczesny kształt, dlatego odpowiednio wyglądają w połączeniu ze współczesną architekturą i minimalistycznym ogrodem. Są lekkie i odporne na okoliczności atmosferyczne. Aluminium nie koroduje, więc nie musi być niczym zabezpieczane. Bardzo dobrze się prezentują w połączeniu z innymi surowcami - http://www.damnet.pl (http://www.damnet.pl).
Bardzo wytrzymałe są meble z materiału syntetycznego z dodatkiem żywic. Odznaczają się wielką solidnością na warunki atmosferyczne. Są delikatne, poręczne, o interesującej formie i zabarwieniu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-20 02:03:52
Tagi: urządzenie, dom, umeblowanie