Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Osobista stylistka właściwie nam poradzi

Każdy pragnie wyglądać dobrze

Musimy sobie zdawać kwestię z tego, że to jak wyglądamy, w jaki sposób się ubieramy, będzie posiadało spore znaczenia dla innych osób oraz może oddziaływać na to, jak jesteśmy oceniani przez pozostałych. Przez to właśnie należy się namyślić, czy nie musimy czegoś w naszym wyglądzie zmienić, zwłaszcza gdy zależy nam na zdobyciu jakiegoś ważnego stanowiska.
Osobista stylistka zobaczy naszą szafę

perspektywa - ubrania
Napisał: Kris Duda
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kupujemy wiele rzeczy, lecz równocześnie mamy poczucie, że w niczym nie przedstawiamy się dostatecznie dobrze? Być może powinno się zatroszczyć się o to, żeby do naszej szafy mogła wejść osobista stylistka? To ona powie nam, co musimy wyrzucić, które rzeczy powinniśmy nabywać, w jakiej fryzurze oraz w jakich kolorach będzie nam dobrze - Justyna Krawczyk. Co więcej wyjaśni nam wszystkie swoje decyzje, co sprawi, że w przyszłości samodzielnie bez trudu będziemy mogli zaznaczyć, co najlepiej do nas pasuje.

Style coaching jest bardzo popularny
Im lepiej poczujemy się we własnym ciele, tym mocniej pewni siebie jesteśmy i tym chętniej podejmujemy się różnorakich zadań. Dlatego właśnie należy zobaczyć, co może nam zaproponować style coaching, gdyż może się okazać, że trening z nim pomoże nam nie tylko odmienić swój wygląd, ale także mocno uzyskać na pewności siebie.

Zobaczmy jakie mamy możliwości

Z pewnością należy przynajmniej raz na jakiś okres przyglądać się własnemu stylowi i sprawdzić, czy będzie pasował on do naszego wieku i etatu. Kiedy będziemy mieć jakieś wątpliwości, to trzeba skorzystać z pomocy osoby, która wspaniale się na tym wszystkim poznała (jakbycszczesliwakobieta.pl/filozofia/).

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-20 02:03:46
Tagi: wygląd, style, prezent, wizerunek