Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Dowiedz się po co komu style coaching?

Każda pani chciałaby wyglądać ładnie oraz stylowo. A żeby taki efekt osiągnąć, wcale nie trzeba nosić najmodniejszych ubrań! Całkiem przeciwnie – czasami to, co na topie, okaże się zupełnie niedostosowane do danej figury czy typu urody. Toteż nie trzeba ślepo iść za tym co jest teraz na topie, zalecane jest dobrać ubrania właściwie dostosowane do naszej figury oraz charakteru.

modna kobieta
Napisał: Evelyn Hill
Na podstawie: http://www.flickr.com
Chociaż nie wiadomo jak modne były na przykład sztruksowe spódnice, to zdecydowanie powinny ich unikać kobiety o dość szerokich biodrach i również nogach. Osoby niskie powinny sobie dodać parę centymetrów butami na obcasach, ale z kolei należy w takim przypadku uważać, żeby obcas nie był zbyt wysoki, ponieważ zamiast wyglądać kobieco i również szykownie, będą wyglądały po prostu śmiesznie i również niezgrabnie. Natomiast kobiety dość wysokie również nie będą wyglądały fanie w obuwiu na bardzo dużych obcasach – powinny pamiętać, by nie wyglądać tak jakby poruszały się „na szczudłach”.

Tego typu wskazówek a także drobiazgów, na które trzeba zwrócić uwagę, wybierając ubrania dla nas, jest całkiem sporo. Aby wyglądać normalnie szykownie, najlepiej jest poczytać troszkę na temat tego, jak dobierać dla siebie ubrania, popatrzeć na przykładowe stylizacje itp. Można też skorzystać z porad fachowców, czyli osób, które profesjonalnie zajmują się stylizacją a także doradztwem w tym zakresie. Style coaching to zjawisko dość młode, ale już zdobywające coraz znaczniejszą popularność. Usługi osób zajmujących się style coachingiem odnajdziemy w coraz większej ilości polskich miast, a już w szczególności w tych dużych, jak np. we Wrocławiu czy Warszawie.moda na lato
Napisał: Christian Sosa
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dlaczego powinniśmy wybrać się do stylisty? To oczywiste. Przede wszystkim osobista stylistka to profesjonalistka, która naprawdę zna się na tym, co robi. Już po chwili po przyjrzeniu się nam będzie miała pewność, jaki rodzaj ubrań do nas pasuje i w jakich kolorach będzie nam dobrze. Z profesjonalną stylistką można też wybrać się na zakupy. Na takim wspólnym kupowaniu będziemy mogły nabyć ubrania, buty oraz dodatki idealnie dopasowane do nas – naszej postury, urody oraz osobowości. Jak widać, ubrać się idealnie względem naszej urody oraz sylwetki nie jest prosto. Jeżeli mamy wątpliwości, czy będziemy potrafiły zrobić to samodzielnie, to powinnyśmy pomyśleć o skorzystaniu z usługi osobistej stylistki – nawet krótkie spotkania z taką osobą powinny nam bardzo dużo dać i dobrze wpłynąć na nasz przyszły wygląd i wizerunek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-20 02:03:47
Tagi: szorty, zakupy, usługi, sylwetki