Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Wybór właściwego stanika jakimi zasadami winniśmy się kierować

Obecnym tekstem chcemy opisać typy biustonoszy obecnych na rynku. Dlaczego właśnie ta tematyka jest poruszana? Bowiem dlatego, iż mnóstwo dziewczyn nie wie jak dobrać odpowiedni stanik i nierzadko zakłada ten nieprawidłowo dopasowany, a chyba nie musi się wyliczać plusów wynikających z dobrze dopasowanego stanika.


pokaz mody
Napisał: Natalia Jaroszewska
Na podstawie: Natalia Jaroszewska


Jak wybrać właściwy stanik? Mamy dwie możliwości – albo weryfikujemy niezbędne nam informacje albo idziemy do sklepu z bielizną i tam korzystamy z porad tak zwanej brafitterki, która na pewno doradzi nam odpowiedni biustonosz. Jak wie każda dziewczyna, typów biustonoszy jest naprawdę dużo – nic zaskakującego, że można się w tym zgubić. Wybierając stanik winniśmy mieć na uwadze kondycję naszych piersi – dla tych jędrnych idealnie sprawdzi się biustonosz - więcej w serwisie - balkonetka czy biustonosz plunge, który również będzie właściwy kiedy chcemy założyć mocno wycięty dekolt. Dla dziewczyn, których piersi utraciły jędrność wskazane okażą się staniki o pełnych miseczkach zwane full-cup. Pamiętajmy, iż należy brać pod uwagę również typ ubrania, które na siebie wkładamy, tak aby bielizna nie była widoczna - naprawdę polecam 4 mate.


W obecnych czasach dużo dziewczyn woli robić zakupy w sieci, Wybór biustonosza drogą internetową to stosunkowo ryzykowna sprawa, jednakże gdy znamy dokładnie swoje wymiary, śmiało możemy się na to zdecydować – aby wyszukać taki sklep jedyne co trzeba zrobić to wpisać bielizna sklep internetowy, a wyświetli się wiele sklepów oferujących sprzedaż bielizny - http://www.4mate.pl.
Rodzajów stanika jest naprawdę sporo – zakup tego właściwego to nie lada wyzwanie, jednak jeżeli dokładnie sprawdzimy informacje na ten temat, posiadamy duże szanse na powodzenie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-20 02:03:48
Tagi: kobieta, stanik, dekolt, Wybór, Rozmiar