Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Czy obuwie naprawdę zwracają uwagę drugiej osoby – czyli to co mamy stopach jako element do wywołania dodatniego pierwszego wrażenia

Buty - codzienne dopełnienie każdej garderoby, o którym w przeważającej części wypadków myślimy jedynie pod kątem praktycznym. Para obuwia to jednak coś o wiele więcej niż tylko zabezpieczenie dla stóp.


sukienka
Napisał: Sascha Kohlmann
Na podstawie: http://www.flickr.com


Pasek ze skóry
Na podstawie: http://koszule-meskie.sklep.pl
ogląd - sklep
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wbrew pozorom stanowią one skuteczne narzędzie w trakcie tworzenia swojego określonego wizerunku w stosunku do ludzi. Dowolna sfera współczesnego nowoczesnego świata wymaga często innego obuwia. Inne do pracy, do klubu fitness, na co dzień, na ślub i tak dalej. Przykładów można tu mnożyć w nieskończoność. Modne buty to ponadto swego typu wyznacznik statusu – posiadanie obuwia, które oznaczone jest znakiem uznanej marki lub producenta automatycznie polepsza nasz status w konkretnym środowisku. Buty zwracają uwagę wyjątkowo, gdy są źle dobrane do sytuacji. W rezultacie modne buty buty modne są w stanie polepszyć jak i zmniejszyć odbiór naszej osoby przez rozmówcę. Wydawać by się mogło, że zwyczajna para butów nie może mieć, aż tak dużego wpływu na sposób przedstawiania się. Realia są jednak odmienne. Zwróćmy uwagę na ostatni raz gdy przy stoisku kupowaliśmy buty – z całą pewnością zajęło nam to znacznie więcej czasu niż standardowe 5 minut.


Podczas wyboru kierowaliśmy się zapewne kilkoma ważnymi pytaniami jak: czy są to modne buty, sprawdź modne buty czy pokazują mój sposób życia, czy zaznaczają moje przywiązanie do marki oraz czy określają moja osobę w najlepszym stopniu? Dopiero później spoglądaliśmy na koszt, a jeżeli odpowiedzi na wyżej wymienione pytania były twierdzące to wydatek nie przedstawiał się jako duży, lecz jako ważna inwestycja w siebie i swój rozwój. Jak daje się zauważyć buty to wyjątkowa część powszechnej rzeczywistości dla dowolnego człowieka, chcącego wywołać konkretne wrażenie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-24 15:00:01
Tagi: wesele, ślub, świat, wizerunek, sklepie