Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Kolorowe wędrowanie w wyjątkowych pantoflach

Przyszło słońce więc wreszcie wdychamy powietrze bez oziębłości. Nie dekoncentrują ciebie puchowe kurtki i nie zawadzają grube kozaki. Zakładamy z miłością zwiewne spódnice, barwne kamizelki, szydełkowe sweterki oraz nasycone odcieniami, miekkie buty.
Sandały na każdą spsobność


W niejednej kobiecej szufladzie znajdują się fikuśne, wyjątkowe i kolorowe buty, bo to znaczacy detal kreacji, szczególnie gdy jest gorąco. Podczas wakacji najbardziej kochamy biegać w pantoflach, bo uwidacznia się przez nie opalenizna, dopiero co udekorowane nogi i są to buty zwykle komfortowe. Przyjazne gorącym temperaturom sandały damskie bywają teraz aż oszałamiające. Tak wiele jest różnych fasonów. Pantofle na płaskiej cholewce, lub na małej koturnie, a nawet na wyższych obcasach. Znajdziemy niezwykłe rodzaje. Zamszowe, z tkaniny, z paseczkiem, zaplątywane na tasiemkę, czy nitkę, z wstążką, z koralikami, skorupkami czy lśniącym sygnetem. Z pewnaścią sandały damskie możemy kupić na różną okazję. Prezentują się kobieco do balowej sukienki lub urzędowo do oficjalnej spódnicy, rekreacyjnie do kusych spodenek czy kapkę przykryte do spodni. Sandały to buty najbardziej urlopowe. Przejdziemy w nich mnóstwo chwil i przetańczymy całą noc - przejdź do http://pantofelek24.pl.
sandaly damskie
Napisał: liketearsintherain's buddy icon
Na podstawie: www.flickr.com
Decydujące odcienie


Z pewnością szczególne kolorowe buty mogą dodać klasy prostej kreacji - buty kolorowe. A dodatkowo posiadają siłę odmładzania, bo zakładając je widzimy przypływ optymistycznej energii i aż marzymy plasać roztańczonym krokiem choćby po chodniku. W nowoczesnych czasach nawet najbardziej typowa panna młoda jeszcze częściej kupuje kolorowe buty, bo ten zdumiewający akcent na stopach potrafi wskazać fascynujący styl każdej dziewczyny.
Moda to odwaga i zwariowana iskra, która zwabia wzrok. Nie bójmy się więc mozaiki kolorów i obojetnie od wieku nośmy wielokolorowe sandały, bo barwy mają fantastyczny urok. Nastawmy się na nie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-24 12:53:50
Tagi: sandały, płaszcze, kostiumy