Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Doskonale umeblowana łazienka

Znakomicie wyposażona łazienka winna być nie tylko piękna, ale przede wszystkim funkcjonalna. W łazience królują szczególne warunki. Zwiększona temperatura, woda i wilgoć to elementy jakie służą defektom sprzętów.
Meble łazienkowe więcej informacji winny być wykonane z półproduktów odpornych na wilgotność i pociągnięte lakierem poliuretanowym. Doskonale jest, jeżeli lakier pokrywa całą przestrzeń mebla, nie jedynie przód. Okucia i uchwyty muszą być zabezpieczone przed korodowaniem.


Ogromny wpływ na dobór sprzętów łazienkowych ma wielkość tego pomieszczenia. Bardzo cenionym surowcem wykorzystywanym nie tylko w łazienkach jest drewno. Jest to jeden z najważniejszych materiałów, jaki porządnie zabezpieczony, będzie służył przez wiele długich lat. Drzewo sprawdza się w każdym wnętrzu dając przy tym odczucie ciepła i przytulności, także doskonale łączy się z innymi tworzywami. Drewniane szafki, blaty, pulpity pod umywalkę optycznie zwiększą malutkie wnętrze łazienki. W wielkich, jasnych pomieszczeniach potrafią stać się głównym elementem przyciągającym uwagę.


meble łazienkowe
Napisał: Dafi
Na podstawie: Dafi


pomieszczenia
Napisał: Amanda Halprin
Na podstawie: http://www.flickr.com


W wypadku, gdy chcielibyśmy ocalić wiele wolnej powierzchni, lub dołożyć łazience kilku centymetrów, dobrym rozwiązaniem okazują się szafki wiszące z lustrami. lustro to doskonała metoda na powiększenie łazienki. Do niestandardowych wnętrz jest możliwość zamówić meble łazienkowe meble do łazienki na wymiar.


Meble na indywidualne zamówienie sprawdzą się w tym przypadku doskonale.
Zaprojektowane meble pozwalają urządzić łazienkę wedle własnych, indywidualnych wymogów. Wybierając meble do łazienki, powinno się postawić na interesujące, unikalne rozstrzygnięcia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-28 15:08:48
Tagi: woda, lustro, klucz, pomieszczenia, rozwiązania