Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Który rodzaj bielizny dla nas dobry?

Kiedy panie decydują się na ładną bieliznę? Na bank będzie trochę bardziej popularnych powodów. Robią tak, bo pragną pomniejszyć obwód talii, zrzucić optycznie trochę kilogramów, a czasem wiedzieć piersi i podnieść pośladki.
leginsy
Napisał: Tony Alter
Na podstawie: http://www.flickr.com


Bielizna tą naprawdę może zdziałać dużo, a współczesne panie już o tym wiedzą, przez to też wybierają entuzjastycznie taki typ odzieży.


Finanse
Na podstawie: http://pixabay.com


Rzecz jasna dieta czy zdrowy tryb życia to najlepsze czy najpewniejsze sposoby, aby mieć doskonałą sylwetkę. Jeżeli jednakże zależy nam na szybkich rezultatach, to asortyment właściwej bielizny korygującej będzie najlepszy. Odpowiednio dobrana bielizna modelująca bywa funkcjonalna, zapewnia także wygodę, będzie w stanie formować ciało, w ów sposób aby własne ciało prezentowało się faktycznie pięknie. Faktycznie jest całkowicie sporo niezmiernie przeróżnych rodzajów tej bielizny, niczym na przykład leginsy, odzież damska - leginsy jednakże to jaki rodzaj zakupimy jest uzależnione od określonej figury.


Jak więc dobrać bieliznę właściwą dla konkretnych potrzeb? Warto zmierzyć obwód bioder dla fig, wymiary w pasie w przypadku gorsetów i obwód biustu, jak myśli się o biustonoszu. Nigdy nie trzeba wybierać za drobnych rozmiarów, bowiem taka bielizna bywa niezwykle obcisła,zatem zdołamy mieć pewność, że w mniejszym rozmiarze będziemy poczuć się niezbyt komfortowo. Będą tak rzeczywiście 4 zasadnicze typy kobiecej figury, jakie powinny skrócone nazewnictwo (czyli A, O, H, X). Ostatni typ to rodzaj sportowej sylwetki z bardzo zdecydowanie zaznaczonymi biodrami. A i O, to sylwetka o wąskich ramionach, małym biuście niczym również wydatnych udach, jednak H będzie niejednokrotnie figurą o słabo uwydatnionej talii, szczupłych ramionach i płaskich pośladkach.


Najważniejsza reguła będzie tą, by dobierać rozmiar bielizny korygującej, zarówno samo w jaki na co dzień dobieramy standardową bieliznę. Na rynku mieści się dużo uniwersalnych body, jakie będą w stanie podciągnąć całą sylwetkę - jagna.pl.
Natomiast wedle ekspertów najdoskonalej wybrać każdy element osobno zależnie od partii ciała, jaką chcemy wyszczuplić. Jak tak będziemy postępować powinniśmy zostać pewni, że bielizna taka rzeczywiście będzie pomocna i komfortową.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-28 15:10:40
Tagi: model, sport, biustonosz