Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Nowe wydanie kafelek odmieni oblicze twojego mieszkania.

W dzisiejszych czasach, praktycznie na każdym polu, przeprowadzany jest nieustanny rozwój. Telewizory są coraz cieńsze, telefony posiadają lepszą pamięć, a pojazdy jeżdżą znacznie szybciej.


ochrona


Również w sekcji budowlanej czas nie stoi w miejscu. Jeśli budujesz własny dom, dobrze zaciekawić się płytkami bezfugowymi, które zmienią oblicze twojego lokum.


Płytki podłogowe
Napisał: Tom Woodward
Na podstawie: http://www.flickr.com


Lecz czym tak właściwie jest płytka rektyfikowana? To taka płytka, która w momencie obróbki oraz skrawania, została przycięta pod kątem prostym. Skoro nie jest ona zaokrąglona po bokach, nie powstaje między sąsiadującymi kaflami szpara, którą trzeba pokryć fugą. Oczywiście, odstępy między poszczególnymi elementami są dostrzegalne, ale nie różnią się zbytnio od otoczenia. Dzięki temu płytka rektyfikowana Opublikował idealnie prezentuje się zarówno na naszych ścianach jak i podłogach. Za jej sprawą nasze lokum nabierze wyrafinowanego charakteru, gdyż sprawiać będzie iluzję, że jest wysadzane marmurem albolub granitem.


Jeżeli zaciekawił cię ten produkt, musisz nabyć płytki Keraben. Jest to hiszpańska marka z wieloletnim stażem w sektorze remontowym. W naszym kraju popularna jest głównie z opcji bezfugowych, które to spopularyzowała na rodzimym rynku. Płytki Keraben Można zobaczyć tutaj charakteryzują się nietuzinkowym wyglądem, oszałamiającym połyskiem oraz najlepszą jakością wytworzenia. Jeśli pragniesz poznać kompletną ofertę firmy, możesz zamówić bezpłatny katalog drogą internetową - otrzymasz go w formie papierowej lub elektronicznej.
Każdy z nas z pewnością w którymś z pokojów posiada kafelki.


Lecz w momencie remontu, warto zastosować te bezfugowe. Dzięki nim każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru. Propagatorem artykułu tego typu w Polsce, jest firma Keraben, słynąca z najwyższej jakości produktów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-28 14:20:39
Tagi: płytki, czas, komplet, katalog, produktów