Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Surowe i zimne projekty lokali są w modzie, to fakt.

Jednakże nie każdy lubi przebywać w takim nowoczesnym mieszkaniu. Wyraźna większość jednak woli, gdy w domu jest przytulnie i z przyjemnością urozmaica je o wszelkie detale, które mają dodać mu ciepła.


narzuty na łóżko bawełniane
Napisał: meblemagnat.pl
Na podstawie: meblemagnat.pl


Łazienka
Napisał: brett jordan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Firany, dywaniki, czasem nawet i serwety. Wszystko to, choć idealnie znane nam od dawna nie traci na własnej wartości i cały czas jest w cenie. W ostatnim czasie niesłychanie popularne są poduszki robione na drutach (https://wooldesign.pl/pl_poduszki-dziergane,14.html/). To zupełny hit. Mnogość wzorów, kolorów i wygoda jaką gwarantują powoduje, że są dosłownie rozchwytywane. Doskonale spełniają się w nastrojowych i ciepłych pomieszczeniach. Należałoby zaznaczyć, że do kompletu bardzo dobrze jest zakupić narzuty na łóżko bawełniane to jasne. Takie poduszki robione na drutach w zestawieniu z narzutami dają niesłychany efekt wizualny. Jasne że nie jedynie. O ich funkcjonalności podczas bardzo długich, ospałych i mroźnych wieczorów już nawet nie wspominając. Nabywając taki komplet nikomu zima nie bywa groźna. Ponadto, jest to bawełna zatem materiał jak najbardziej przez nas uwielbiany, nie ma się więc czemu dziwić, że zarówno poduszki robione na drutach jak i narzuty są tak rozchwytywane (narzuty na łóżko bawełniane). Szczególnie, że ceny bywają naprawdę atrakcyjne.


Jeśli i Ty nie pozostajesz fascynatem surowych wnętrz, lecz stawiasz bardziej na miłe wnętrza, zakup do własnego mieszkania dokładnie te akcesoria. Przytulności wnętrzu dodadzą z pewnością, o wygodzie już nawet nie wspominając.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-14 12:26:12
Tagi: rzeczy, wnętrz, łóżko