Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Meble sosnowe w sypialni

Sosnowe meble cieszą się olbrzymią wziętością. Takie wyposażenie sypialni jest nie jedynie w dobrym guście, lecz także względnie niedrogie. Dzięki temu amatorowie klasycznych mieszkań mogą się cieszyć trwałymi i komfortowymi aranżacjami.


Atrakcyjna cena jak też ponadczasowa klasa to wyłącznie niektóre zalety sprzętów zrealizowanych z drewna sosnowego.


Charakteryzują je także własności elektrostatyczne a także duża odporność na uszkodzenia mechaniczne. Sypialnia to jedna z najbardziej intymnych stref w domu. To w niej można czuć się zupełnie bezpiecznie a także swobodnie. Pomieszczenie to również sprzyja relaksowi po ciężkim dniu. Z tego powodu warto je wyekwipować w taki sposób, ażeby było w pełni dostosowane do naszych potrzeb. Projektując sprzęty skupiamy się nie jedynie na walorach estetycznych, ale także na ergonomiczności. Poszczególne modele są połączeniem tychże dwóch wyznaczników. Solidnie zrealizowane szafy drewniane doskonale wpiszą się w powierzchnię stylowego wnętrza. Pamiętajmy, by dobrać do niech komody i łoże w taki sposób, aby zachować spójność stylu - naprawdę warto zerknąć (naprawdę warto zerknąć).


Salon, meble włoskiej marki Cattelan Italia
Napisał: Cattelan Italia
Na podstawie: Le Pukka concept store


patchworkowa poduszka
Napisał: Suzette Pauwels
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rozwiązanie dla alergików. Mało kto wie o tym, iż sosnowe meble są kapitalne dla wszystkich osób, które zmagają się z uczuleniem na roztocza kurzu domowego. Przyczyną są ich niezwykłe właściwości elektrostatyczne. To dzięki nim we wnętrzu nie występują niepożądane zawirowania pyłu - zweryfikuj (zweryfikuj).


Posiadanie sosnowego wyposażenia w zaciszu sypialni jest zatem doskonałym podejściem dla uczuleniowców, jacy prędko docenią komfort tego rozwiązania. Sosnowe sypialnie ucieszą również miłośników eleganckich aranżacji. Praktycznie każdy producent mebli sosnowych posiada w swojej ofercie sosnowe sypialnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-21 11:03:13
Tagi: aranżacja, zestaw, pomieszczenia