Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Przystosowywanie ubrań

W ofercie sklepów jest co niemiara propozycji różnych, modnych kreacji. Od tych niezwykle zwariowanych, częstokroć jedno sezonowych, po te klasyczne, jakie popularne są zawsze.
Każda z nas musi wyłowić z mody to, co jej odpowiada i cieszyć się tym na co dzień. Lepiej kupić mniej rzeczy, a takich które się podobają i wydać na jedną rzecz kilka złotych więcej aniżeli nabywać sporo rzeczy jakich wcale nie założysz.


Moda damska to rzecz indywidualna i powinno się uważnie dostosowywać okrycia nie tylko do sylwetki i możliwości pieniężnych, ale należy je dobrać w taki sposób, aby wyglądać i czuć się szałowo.


kosmetyki
Napisał: Racoon
Na podstawie: Racoon


Nie wolno ślepo poddawać się modzie. W szafie należałoby posiadać kilka owych propozycji, świetnych na nadzwyczajne okazje - http://kraina-stylu.pl.


Bez względu na figurę i preferencje modowe każdy znajdzie dla siebie coś, co go urzeknie. W modzie działają pewne zasady, które mają pomóc w dobraniu odpowiednich części stylizacji. Nierzadko jednak zapominamy o tym, że te zasady ulegają zmianom wraz z upływem czasu. W nadciągającym sezonie żegnamy przeciwieństwa i ostre, zwłaszcza ciemne barwy. Szlagierem są pastelowe kolory, szczególnie róż. Bezspornym hitem sezonu okaże się długi, aksamitny płaszcz. Niesłychanie popularne kwiaty, koronki i przyjemne pastele może na dłużej zagościły w naszych szafach - zerknij na sportową elegancje damską.
Sweter z dobrej wełny, sukienka w ukochanym odcieniu, idealne dżinsy, w jakich figura wygląda odpowiednio, to baza w każdej szafie. Obowiązkowa jest czerwień, jaka, obok diamentów, jest najlepszym przyjacielem niewiasty. Może to być suknia, koszula, spódnica, obuwie, czy nawet torebka.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-21 15:22:07
Tagi: kwiaty, dom, koszula, kreacje, spódnica