Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

W jaki sposób nabywać buty męskie?

Powszechnie wiemy, że jedną z pierwszych spraw na którą kobiety zwracają uwagę u mężczyzny są jego buciki. Zanim zatem wydasz ciężko wypracowane pieniążki na skórzane półbuciki, upewnij się, iż ogarniasz zasady ich kupowania.


Kupuj buty zawsze po południu.


kobieta
Napisał: GwendolineQuinlan
Na podstawie: http://www.flickr.com


W ciągu dnia, na skutek spacerowania jak też utrudzenia stopy, potrzebny rozmiar może powiększyć się nawet o pół numeru. Oczywiście z biegiem czasu skóra rozbija się i bucik może się wtenczas rozszerzyć, ale w żadnym razie przedłużyć. Jeżeli nie masz pełnego przekonania, czy wziąć rozmiar większy, czy też mniejszy, wyselekcjonuj ten pierwszy – jeżeli buciki będą troszeczkę zbyt luźne, szewc dobierze ci do nich stosowną wkładkę. Natomiast zbyt ciasny bucik to wyrzucenie pieniążków w błoto. Bądź baczny – dzisiejsza moda nakazuje projektantom przedłużać noski nawet w klasycznych krojach. Buty męskie skórzane zdają się dłuższe, jednak w rzeczywistości większe nie są. Dobre buciki są wykonane ze świetnej gatunkowo cielęcej skóry. Ocena jakości skóry nastręcza wprawy oraz doświadczonego oka, stąd inwestując kilka stów, nie ryzykuj oraz wybierz uznane marki - czytaj.


koszula
Napisał: McArthurGlen Designer Outlets
Na podstawie: http://www.flickr.com


Skóra cielęca – w przeciwieństwie do końskiej, nadzwyczaj trudno osiągalnej w Polsce – nie jest trwała na wilgoć, skutkiem tego musisz o nią stosownie dbać. W żadnym razie nie wkładaj tych samych butów dzień po dniu – skóra powinna poleżeć jak też oddychać. Nie stosuj past w płynie – są łatwe w aplikacji, lecz bardziej szkodzą butom aniżeli je zabezpieczają. Klasyczne pasty w metalowych pudełkach są najlepsze. Przechowuj buciki na prawidłach, wówczas się nie odkształcą - https://3i-store.com.
Najlepsze są te pełne, wykonane z pachnącego drzewa cedrowego. Jedne trzewiki męskie nie wystarczą. Klasyczne fasony posiadają swą historię a także tradycję noszenia – niektórym przypisano w wyższym stopniu, innym mniej formalny styl.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-28 11:56:07
Tagi: moda, rzeczy, projektant, cena, fason