Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Prawdziwie seksowna kobieta – jakie są dzisiaj jej najistotniejsze atrybuty?

Większość Pań żyje aktualnie w ciągłym zalataniu. Praca zawodowa, opieka nad dziećmi, prace domowe, realizowanie swoich pasji i zainteresowań czy spotkania z przyjaciółmi – to wszystko pochłania dużo czasu. Czy w takim razie w życiu współczesnej kobiety jest miejsce na troskę o siebie? Naturalnie, że tak, tym bardziej, że wygląd zewnętrzny posiada dzisiaj niemałe znaczenie. Jakie są podstawowe atrybuty seksownej kobiety?
Co najważniejsze, warto zadbać o te elementy stroju, których na pierwszy rzut oka nie widać. Prawidłowo dobrana seksowna bielizna
amazinggirl.pl
Napisał: Lies Thru a Lens
Na podstawie: http://www.flickr.com
to oczywiście podstawa. Z jakiego powodu? Głównie przez wzgląd na fakt, że mając ją na sobie, również w normalnym stroju można poczuć się niczym gwiazda z czerwonego dywanu. W dodatku, bielizna stosownie modeluje ciało, sprawia, że kobieta inaczej się porusza, jest pewniejsza siebie. Warto z tego względu zadbać o to, by na co dzień zakładać bieliznę doskonałej jakości, nawet kiedy nikt nie miałby jej zobaczyć. Synonimem seksu są też kabaretki, które można odnaleźć online: świetne kabaretki z Amazing Girl. To faktycznie odważny element stroju, z tego względu decydując się na ten rodzaj rajstop, rzecz jasna należy założyć skromną sukienkę, najlepiej pozbawioną dużych dekoltów bądź wycięć. W ten sposób uniknie się „przeładowanego” rezultatu. Takie rajstopy sprawdzą się znakomicie na przykład do tradycyjnej „małej czarnej” - rzecz jasna o ile sukienka sama w sobie nie będzie nazbyt odważna.
Seksowna kobieta powinna zatroszczyć się też o stosowną fryzurę i makijaż. Oczywiście, nie oznacza to, że należy nakładać na twarz wiele kosmetyków, poświęcać makijażowi kilkadziesiąt minut, doklejać sztuczne rzęsy itd. Wręcz przeciwnie, czasami wystarczy tylko zatuszować niewielkie niedoskonałości cery i umalować usta czerwoną szminką lub wytuszować rzęsy. Nie w każdej sytuacji mocny makijaż jest kojarzony z byciem seksowną. Wiele zależy od typu urody oraz okazji. Włosy z kolei powinny być zawsze czyste. Nie ma bardziej niechlujnego widoku niż przetłuszczone, słabe u nasady włosy.

Zdarza się, że bycie seksowną jest porównywane z pokazywaniem ciała. To błąd. Dużo kobiet z powodzeniem pokazuje, że nawet nie rzucający się w oczy, zabudowany strój może znakomicie wpływać na wyobraźnię. Dobrze jest znać jedną zasadę – odsłaniać powinno się wyłącznie nogi lub dekolt, nigdy razem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-28 09:27:03