Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Przygotuj się na bal karnawałowy - będzie to z całą pewnością udana potańcówka

Boże Narodzenie zbliża się ogromnymi krokami. Jest to fenomenalny czas, kiedy to jesteśmy w stanie wraz z familią cieszyć się chwilą , a także odpocząć od dnia codziennego.
szelki męskie
Napisał: Ashley Webb
Na podstawie: http://www.flickr.com


Zaraz po Świętach przychodzi teatralny bal sylwestrowy po jakim każdy z nas na swój sposób świętuje karnawał.


akt - kobiety
Napisał: Jan Kraus
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nie da się ukryć, że okres karnawału w Polsce nigdy nie będzie tak wyjątkowy i radosny jak na przykład w Rio de Janeiro. Tymczasem zdecydowanie więcej osób decyduje się na wzięcie udziału w rozmaitych przyjęciach i zabawach, które organizowane są w tym terminie. Dawniej dużą popularnością cieszyły się bale karnawałowe dla maluchów, jakie przebierały się w ulubione postacie z bajek. Wydarzenie to spodobało się także dorosłym, jacy również organizują własne bale przebierańców. O ile uwielbiasz tego typu wydarzenia to powinieneś mieć gwarancję, że również w Twoim mieście impreza tego typu jest organizowana. Wiele osób nie ma w swoim domu jakiegokolwiek stroju karnawałowego, jednakże nie jest to pewien problem. W większych miasteczkach działają wypożyczalnie strojów karnawałowych, w których bez problemów odnajdziemy strój SpiderMana, Kopciuszka czy księdza zobacz ofertę tutaj. Ekspedient zdecydowanie doradzi nam w jakim stroju dobrze wyglądamy i co jest na topie w tej chwili.


Jeśli nie chcesz, aż tak mocno przekształcać swojego designu to zdecyduj się na coś neutralnego.
Jeżeli facet założy szelki męskie, kapelusz i zapali cygaro to będzie mógł przykładowo wcielić się w Al Capone szelki męskie. kobieta może wtenczas włożyć czarną, seksowną sukienkę i będzie fenomenalnie pasowała do swojego partnera.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-15 11:46:53
Tagi: kobieta, Sylwester, facet