Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Fototapety do każdej aranżacji oraz dla mierzących wysoko

Tapety ze zdjęciem w ostatnich czasach zyskują coraz większą liczbę zwolenników ze względu na swe właściwości i wspaniały wygląd. Perfekcyjnie komponują się one z każdą aranżacją i – dodatkowo – wprawiają we wspaniały nastrój z powodu swojej realności.


Pomieszczenia w domu
Napisał: OK Apartment
Na podstawie: http://www.flickr.com


Z powodzeniem zastępują one tradycyjne tapety, które z reguły jedynie powtarzają bez końca własny wzór.


Z wnętrzem nowoczesnym świetnie komponują się fototapety abstrakcja, produkowane przy pomocy właściwej technologii. Za jej pomocą, tapety ze zdjęciem są zrobione z wysokiej jakości materiałów, a dodatkowo – przez specjalistów, którzy wspaniale znają się na ich wytwarzaniu. Wspaniale reprezentują one technologię 3D i pasują głównie do każdego wnętrza, które zostało stworzone zgodnie z innowacją i pędzącym czasem. Abstrakcja z kolei to nie tylko figury i kształty bez jakiegokolwiek ładu i składu – to też wspaniała kategoria między innymi malarstwa, która potrafi zauroczyć wielu ludzi, doszukujących się kolejnego dna w każdym dziele, bądź – właśnie – tapetach ze zdjęciem. Fototapety abstrakcja przedstawiają przede wszystkim wspaniałą grę wszystkich linii, barw i kształtów ze sobą. Dzięki nim, każde wnętrze można wnet odmienić na dobre - www.fixar.pl/ (www.fixar.pl/).
Bardzo często rozmiar fototapet jest z góry podany, jednak wiele firm sprzedających je oferują także fototapety na wymiar, będące następnie przyklejane do ścian, tak, by zostały perfekcyjnie dopasowane oraz zgadzały się z konturami - http://www.fixar.pl/ (http://www.fixar.pl/).


Można też wybrać własną tapetę ze zdjęciem według własnych preferencji oraz podać odpowiednie jej wymiary, aby pasowała do każdej wizji, a jednocześnie wspaniale współgrała z całością, dodając pomieszczeniu charakteru.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-20 01:58:29
Tagi: materiał, SPA, tapeta