Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak gustownie zaaranżować mieszkanie? Inwestycja w obrazy to znakomity pomysł!

Głowisz się jak stylowo udekorować mieszkanie? Pomyśl o zainwestowaniu w szutę oraz doborze obrazów. Podpowiadamy jak wybrać odpowiednie dzieła do salonu bądź sypialni.


Kupując obrazy do salonu szczególnie opłaca się zwrócić uwagę na dzieła młodych artystów, które są obecnie stosunkowo niedrogie, a równocześnie mogą być idealną lokatą kapitału.


mieszkanie - rzut
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie: http://www.flickr.com


Minimalistyczne abstrakcje świetnie pasują do wnętrz w różnych stylach, które obecnie są na topie - industrialnych, loftowych, skandynawskich, nowoczesnych. Natomiast do mieszkania urządzonego w tradycyjnym stylu oraz wnętrz przepełnionych antykami, lepszym zakupem będą uznane dzieła sztuki bądź ich kopie - kliknij aby obejrzeć obrazy do salonu (kliknij aby obejrzeć obrazy do salonu).
książki
Napisał: Gilbert-Noël Sfeir Mont-Liban
Na podstawie: http://www.flickr.com


Fachowiec
Napisał: Cersanit
Na podstawie: Lazienkaplus.pl


Wykańczając pomieszczenie obrazami powinniśmy mieć na uwadze, iż kolory mogą mocno oddziaływać na nastrój człowieka, na przykład czerwień użyta w bardzo subtelnym pomieszczeniu może wywoływać agresję. Do słonecznego wnętrza lepiej pasują błękity. Obrazy do sypialni w takim odcieniu wpłyną na podniesienie standardu wnętrza, ale także nadadzą mu przytulnego charakteru. Prócz samego obrazu, przy zastosowaniu tego typu dekoracji ważna rama. Rama musi być odpowiednio dopasowana do dzieła, jak i pomieszczenia, w którym się znajdzie. Olejne obrazy niewielkich rozmiarów możemy podkreślić poprzez drewnianą oprawę, posrebrzaną lub pozłacaną. Taka rama pasuje także do dzieł starych mistrzów - znajdź to (znajdź to).


Do wnętrz, w których chcielibyśmy zastosować minimalistyczne dzieła sztuki ostatnich lat, warto zakupić stylowe, cienkie ramy. Nowoczesne obrazy świetnie prezentują się również w transparentnym obramowaniu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-20 01:58:30
Tagi: mieszkanie, prezent, pomieszczenia, kupić