Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

W jaki sposób zadbać o naszą sylwetkę zimą

Jak często zdarza nam się przeglądać strony w sieci spoglądając na piękne fotografie, które prezentują wyrzeźbione sylwetki? Niech zadbana figura nie pozostaje w sferze naszych marzeń – mroźna pora roku to świetny czas na to, aby zacząć dbać siebie i w końcu móc wymienić stroje kapielowe jednoczesciowe na bajeczne bikini! Czas zacząć.


stroje kapielowe jednoczesciowe
Napisał: Solo Femme
Na podstawie: Solo Femme


Od czego powinniśmy zacząć naszą batalię o piękne ciało? Oczywiście od nastawienia – jeżeli ono będzie optymistyczne i będziemy wierzyć w swoje możliwości, z pewnością uda nam się osiągnąć cel. Motywacja jest najbardziej istotna – walkę o siebie zaczyna się bowiem w głowie. Kolejnym krokiem powinna być dieta- rezygnujemy z kalorycznych przekąsek i zacznijmy zwracać większą atencję na to, co spożywamy. Podążając za badaniami to właśnie chłodne pory roku są dla nas najgorsze – zamieniamy wtedy sałatki, czy małokaloryczne posiłki, na te ciepłe i kaloryczne – to właśnie z tego powodu tak szybko przybieramy na wadze a nasze letnie figury odchodzą w niepamięć. Zima nie winna stać się naszą wymówką – miejmy na uwadze, że te są dla słabych - skocz na jagna.pl.


Do trudności, które stają na naszej drodze o zgrabne ciało dochodzi oczywiście okropna pogoda za oknem – komu chciałoby się biegać kiedy chłodno i na dodatek pada śnieg? Oczywiście mało jest takich osób. Dlatego też powinniśmy zadbać o inną formę aktywności fizycznej – w końcu siłownie nas oczekują!Nie możemy stracić z takiej możliwości. Niech wiedzie nas myśl – stroje kapielowe jednoczesciowe nie, bikini tak. Prościej nam się zmotywować? Jeżeli ciągle preferujemy spędzać wieczory leżąc na kanapie spróbujmy znaleźć sobie towarzysza, który mógłby chodzić z nami na siłownię – prościej jest odnaleźć motywację kiedy wiemy, że nie jesteśmy z tym sami. Zmotywujmy się wzajemnie - polecam te stroje kąpielowe jednoczęściowe.
Jeśli bardzo nie cierpimy ćwiczyć i nic nie jest w stanie nas do tego zmusić – możemy poszukać innej formy aktywności fizycznej takiej jak przykładowo power walki, czyli energetyczne spacery albo po prostu łyżwy – co również może stać się świetną rozrywką gdy zabierzemy ze sobą przyjaciół – a pamiętajmy, że lato tuż tuż.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-06 01:57:11
Tagi: figura, ciało, czas