Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Niejeden właściciel sklepu musi wyposażyć sklep zanim otworzy własny interes - głównym elementem wydają się być wówczas meble

Nie wydaje się tak naprawdę niezwykle istotne, co będziesz w swoim sklepie sprzedawać. Najistotniejsze jest to, że każdy butik przed wielkim otwarciem należy urządzić oraz zakupić do niego regały - nieważne czy to mały sklepik osiedlowy czy ogromny supermarket.


Betony Artevia™ Decor doskonale łączą się z kostką brukową, kamieniem lub drewnem
Napisał: Lafarge
Na podstawie: Lafarge
Niebywałe meble sklepowe powinny być bardzo odporne. Przecież na tych półkach często leżą rzeczy o sporej masie. Zwłaszcza jeśli jest to sklep budowlany lub inny sklep branżowy. Solidne meble ze stali nierdzewnej są tymczasem często kupowane w branży spożywczej - w warzywniakach, piekarniach, ale również w hipermarketach z żywnością. Półki można ustawiać w dowolnej kombinacji i według własnych planów. Dzięki temu nie musimy wyglądać jak pozostali w branży. Mamy możliwość również zdecydować się na różną szerokość regałów.


Meble metalowe są niezwykle użyteczne. Nie brudzą się zbyt szybko, łatwo się je utrzymuje w schludności. Możemy do nich bezproblemowo przykręcić odpowiednie lampy oraz zamówić kosze na wypieki lub warzywa. Za półkami możemy ułożyć lustra tak, żeby każdy kupujący mógł bezproblemowo dostrzec wszystkie rzeczy w koszu nie tylko ze swojej strony, ale także z góry. Całkowicie inną działką będą sklepy z butami lub konfekcyjne, ale tam również muszą być kupione odpowiednie meble sklepowe.


W tych sklepach półki powinny być zrobione z większą starannością i wyglądać na luksusowe. Potrzebne są także regały z wieszakami i niewielkie półeczki, aby pokazać klientom buty i torebki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-11 12:51:43
Tagi: oświetlenie, części, produkt