Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Nabądźmy lokal mieszkanie na miarę własnych potrzeb

Jeśli stoi przed nami niełatwe zadanie nabycia lokalu mieszkalnego, warto zatrzymać się nad różnymi opcjami.


Jeżeli zdecydujemy się na rynek pierwotny, posiadamy wówczas wiele propozycji.


reklama
Napisał: Azchael
Na podstawie: http://www.flickr.com


Developerzy konkurują z sobą proponując nam jak najkorzystniejsze oferty. Najpierw warto zastanowić się, w jakim miejscu mamy zamiar się osiedlić. Czy będzie to spore miasto, czy niewielka mieścina? centrum miejscowości, a może obrzeża? Jeśli ciekawi nas dobry developer Toruń posiada dla nas korzystną ofertę (Urbański deweloper). Jest to miasto o dobrej strukturze komunikacyjnej, ale nie tak duże, jak Warszawa lub Kraków. Ceny lokali mieszkalnych nie są więc w Toruniu nazbyt wysokie. Często bywa tak, iż nie mamy odpowiedniej ilości pieniędzy na nabycie mieszkania i pragniemy korzystać z kredytu. Musimy najpierw pójść do banku albo pośrednika, w celu ustalenia zdolności kredytowej.


urbanski.pl
Na podstawie: http://dimlab.pl/


Jeśli posiadamy już środki finansowe i wiemy na co możemy sobie pozwolić, trzeba szukać nowych lokali. Dobrze jest zorientować się, w których miejscach obecnie budują developerzy. Możemy zrobić to poprzez sieć lub pójść na targi mieszkaniowe. Jeżeli zatem ciekawi nas przykładowo sprzedaż mieszkań Toruń jak każde większe miasto na pewno organizuje takie spotkania (http://www.urbanski.pl/inwestycje-mieszkaniowe-torun). Jeśli wybierzemy określone propozycje, dobrze jest przyjrzeć się infrastrukturze lokali, przykładowo czy jest niedaleko przedszkole, sklepy lub przychodnia. Trzeba również wziąć pod uwagę historię danego developera. Tu internet znów przybędzie nam z pomocą. Istnieją fora sieciowe z opiniami ludzi, którzy zamieszkują mieszkania wybudowane przez określonych developerów.
O historii przedsiębiorców dowiemy się również z prospektu informacyjnego danej inwestycji. Dobrze jest sprawdzać wszelkie poszlaki braku uczciwości i niewypłacalności po to, aby później móc spokojnie mieszkać w wyśnionym lokalu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-18 01:57:05
Tagi: miasto, sklepy, centrum