Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

T-shirt stworzony na miarę

Kojarzysz to uczucie, gdy inna kobieta zjawia się na imprezie w sukience identycznej jak twoja? Lub gdy na uczelni zerkasz na kolejnego posiadacza identycznego płaszcza? Świadomość, że nie jest się oryginalnym wiele osób może zirytować. Czy w dzisiejszej modzie istnieje miejsce na oryginalność?

Z całą pewnością. Dbanie o zachowanie własnego stylu może nie jest łatwe, lecz wystarczy kreatywności. Tym bardziej, że małymi krokami zaczynamy odchodzić od przekonania o kopiowaniu trendów.
koszulki ze śmiesznymi nadrukami
Napisał: Luis Tamayo
Na podstawie: http://www.flickr.com
zestawiając ubrania, zaczynamy więcej myśleć, dobierać garderobę, dodatki w zgodzie ze sobą. Porozumiewać się z ze światem podkreślając własne, odrębne stanowisko. Poprzez ubiór wyrażać siebie, manifestować swoje poglądy i zainteresowania. Obecnie nawet zwykły T-shirt przestał być nijaką koszulką. Przykładem tego jest kreator koszulek (zobacz tdruk.pl/produkt/koszulka/), za której pośrednictwem w łatwy sposób stworzymy koszulkę własnego projektu. To naprawdę nic trudnego! Niezbędny jest projekt, a już następnego dnia możemy założyć powstałą\wyprodukowaną tylko z myślą o nas koszulką. Ich oryginalne wzornictwo idące w parze z doskonałą jakością dzianin powodują, że taki T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Firma zdaje sobie sprawę faktu, iż nie każdy jest urodzonym projektantem, nie do końca posiada pomysł na T-shirt i może obawiać się skomplikowanego procesu projektowania. Nic bardziej mylnego. Strona sklepu z koszulkami jest czytelna i prosta w obsłudze. Toteż projektowanie koszulek jest łatwe, szybki i przyjemne.Koszulki z własnym nadrukiem to też świetny pomysł na prezent dla najbliższych. Nie ma zagrożenia, że podarunek nie zostanie wykorzystany, albowiem koszulki noszą dziś wszyscy, i wnukowie i dziadkowie. Dla małego fana motoryzacji może być to zdjęcie szybkiego auta, dla najlepszej babci, motyw zgodny z zainteresowaniami.

W obecnych czasach T-shirt to jeden z najbardziej popularnych elementów garderoby. Możemy go zakładać wszędzie – do pracy, do szkoły, na imprezę. Nie kojarzony jest już tylko ze stylem sportowym, choć nadal pełni swoją zasadniczą funkcję – jest komfortowy i podkreśla nasz styl.
Zobacz inspiracje: tdruk.pl/realizacje/.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-19 14:14:28
Tagi: T-shirt