Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Najpopularniejsze i najmodniejsze tendencje oraz trendy w architekturze wnętrz.

Kolory, jakie królują w aktualnych trendach modowych to błękit i róż. Dekoratorzy zrezygnowali z wykorzystywania kolorów depresyjnych i smutnych. Jeśli klienci nie lubią obecnie popularnych odcieni mogą prowadzić eksperymenty z mieszanką odcieni jaskrawych.


Cermag


Kolory proponowane przez architektów wnętrz mają mieć wpływ na samopoczucie i stan duchowy. Te kolory polepszają humor oraz mobilizują do podejmowania wyzwań.


Odnośnie wystroju wnętrz królującym trendem jest urządzanie mieszkań wygodnie i komfortowo. Szczególną rolę pełnią wyposażenia mieszkań ułatwiające życie w ciągłym biegu.


Aktualnie odchodzi się od nieprzyjaznych i chłodnych dekoracji. Domy i mieszkania mają spełniać funkcję spokojnej przystani dla zabieganych i zapracowanych ludzi, dlatego projektanci zdecydowanie częściej zdecydują się na zamontowanie wanny, wanna do kąpieli niż na instalację prysznica, a także prędzej skuszą się na komfortowe i wygodne fotele, niż na twarde i niewygodne krzesła.


Architekcie wnętrz biorą inspiracje z codziennego życia przeciętnego i typowego człowieka. Bacznie obserwują i analizują swoje otoczenie. Pragną uczynić lżejszym żywot swojej klienteli, dlatego używają nieskomplikowanych metod i rozwiązań.
Podsumowując, teraźniejsze trendy i tendencje w aranżacji wnętrz są nierozerwalnie powiązane z komfortem i wygodą. Znamienne dla obecnego trendu są odwołania do środowiska naturalnego. Kolorystyka ścian jest w odcieniach naturalnych albo w pastelowych kolorach. Ten styl od lat jest modny za zachodnią granicą.


Na ziemiach polskich zdobywa coraz większą popularność i sławę, a także akceptację i aprobatę ze strony polskich architektów wnętrz. Wnętrza przyjazne człowiekowi wkrótce będą wszechobecne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-28 02:01:18
Tagi: trend, części, klienci, Dekoratorzy