Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak uporać się z niesamowicie trudnym wyzwaniem, jakim na pewno jest personalizacja przestrzeni?

Urządzenie mieszkania często równa się wielu kłopotom i pułapkom, z których w jakiś sposób trzeba wybrnąć. Mnóstwo rzeczy wymaga bowiem dopilnowania, a nierzadko jest tak, że element, który pozornie wydawał się prosty i przyjemny zatrzymuje proces urządzania na długie godziny. Jednakże nie ma co się załamywać, bo proces aranżowania dostarcza również mnóstwa przyjemnych doznań, z których jedną na pewno jest możliwość do spersonalizowania swojej przestrzeni.
ubrania - odwzorowanie
Napisał: Katarzyna Matylla
Na podstawie: http://www.flickr.com
landszaft - ubrania
Napisał: Kris Duda
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jedną z kwestii, która niewątpliwie wpływa na panującą w należących do nas pokojach, aurę jest oświetlenie. To właśnie od tego czy zdecydujemy się na żyrandole (link tu...) kryształowe, czy posiadające intymną poświatę lampy do sypialni zależy jak będziemy się czuć w naszym ukochanym mieszkaniu. Oczywiste jest, że jeśli mamy małą kawalerkę albo jedynie dwa niewielkie pokoje ogromne żyrandole kryształowe z pewnością nie wydają się odpowiednim rozwiązaniem, jednak na szczegółach takich jak na przykład lampy do sypialni czy wykorzystując niezwykle popularne w ostatnich czasach szablony na ścianę możemy zbudować unikalny styl naszego domu - wysokiej jakości lampy do sypialni. Dzięki takim dekoracjom możemy bowiem zadecydować czy ciekawi nas wystrój monochromatyczny, czy może coś o wiele bardziej kolorowego. Co więcej kiedy szablony na ścianę już nam się znudzą, bez najmniejszych problemów można je pomalować i stworzyć całkowicie inne - szablony na ścianę. Niepodważalnie jedną z ciekawszych tendencji w kwestii aranżacji przestrzeni są także ozdoby sezonowe. Niezwykłą popularność zyskały tu na pewno dekoracje wielkanocne, których liczba na rynku powiększa się każdego dnia. Dlatego też dekoracje wielkanocne to już nie tylko malowanie pisanek i naklejanie wizerunków różnokolorowych zajączków i kurczaków na szyby. W obecnych czasach możemy bowiem odnaleźć ozdoby powiązane ze świętami Wielkiej Nocy, które będą doskonale pasowały do eleganckich wnętrz.

Zaaranżowanie domu to z pewnością trudne zadanie. Jednak warto też spojrzeć na pozytywne aspekty tego procesu, bo jest to czas, w którym możemy praktycznie w pełni pokazać naszą osobowość, jak również zmysł estetyczny, co z pewnością będzie doskonale widoczne dla każdego, kto przekroczy próg naszej przestrzeni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-01 02:01:29
Tagi: ozdoby, czas, okazja