Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jakie możliwości mają obecnie osoby które poszukują ubrań w większej rozmiarówce.

Jeszcze całkiem niedawno osoby o większych gabarytach miały spore problem z dostaniem ubrań w pasującym rozmiarze. Po pierwszej było ich bardzo mało, gdyż sklepy mało się przejmowały taką grupą klientów, a poza tym przeważnie miały one kiepską jakość.


styl
Napisał: Pandzior.pl
Na podstawie: Pandzior.pl


bag
Napisał: Fredrik Ohlin
Na podstawie: http://www.flickr.com


dom - widok
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dlatego też jeśli ktoś potrzebował t-shirt 8xl, koszulę czy spodnie, to albo musiał kupować coś, co nie zawsze ładnie wyglądało, albo zlecać szycie jakiemuś krawcowi. A z kolei to wiązało się ze sporymi wydatkami, gdyż szycie ubrań w taki sposób to droga rzecz, szczególnie jeżeli miałoby ich być więcej. Szczęśliwie w ostatnim czasie sytuacja mocno się zmieniła. Sprzedawcy dostrzegli potencjał w klientach o większych gabarytach i coraz częściej zaczęli przygotowywać kolekcje przeznaczone wyłącznie dla nich.


Co ciekawe, obecnie xxxxl t shirts znaleźć można nie tylko w dedykowanych sklepach sprzedających dużą odzież, lecz coraz częściej również w popularnych sieciówkach. Tam całkiem niedawno jeszcze rozmiarówka kończyła się na pewnej wielkości i nic ponad to nie było dostępne. Jednak zwiększająca się konkurencja w branży odzieżowej sprawiła, że większe firmy zaczęły walczyć również o tę grupę klientów. I w efekcie bez problemów kupić można tam duże rozmiary koszulek męskich, większe spodnie lub koszulę, a co najważniejsze, wszystko w takim samym stylu co pozostałe kolekcje.
Ogromną zaletą obecnie oferowanych ubrań dla większych osób jest to, że są one zwyczajnie eleganckie. Osoby takie również chcą ładnie wyglądać, więc kolekcje przygotowywane dla nich są zgodne z panującymi obecnie trendami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-06 10:24:35
Tagi: czas, sklep, zakup, koszt