Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Co najlepiej zdziałać z nieporządkiem, jaki pałęta nam się w głowie? Jak uporządkować nieuporządkowane myśli?

Czasem można się zastanawiać, co zrobić z tymi naszymi wątpliwościami, które chodzą nam po głowie. Czy uda się je jakoś odsunąć, zniwelować ich wpływ, być może istnieje coś, co spowoduje, iż nie będą się aż tak narzucać? Może je jakoś zagłuszyć lub spowodować, żeby tak często nie marudziły, nie psuły nastroju, kiedy wszystko wydaje się okej. Oczywiście, nie ma tak prosto. Najlepiej je zaakceptować, gdyż to daje raczej spokojniejsze podejście do niektórych rzeczy. Także tak błahych, jak codzienne wybory. Jak chociażby który jogurt kupić w markecie, albo w co się dziś ubrać.
elegancka długia sukienka
Napisał: ierdnall
Na podstawie: http://www.flickr.com
No w końcu nie możemy stracić głowy, gdy wybieramy odzież czy obuwie, a tym bardziej dodatki (zobacz: pozostała bielizna męska na ceneo.pl). Faktycznie, to czasami decyzje bardzo istotne ale jednak nie zależy od tego nasze życie, więc podejdźmy do tematu racjonalnie oraz bez niepotrzebnych emocji. Zawierzmy własnemu instynktowi, a na pewno wybierzemy coś najbardziej odpowiedniego dla naszych wymagań. Właściwie to takie sytuacje, gdy nie wiemy, co wybrać są dość dramatyczne, lecz tylko wtedy, gdy następują, w innych sytuacjach już są bardziej zabawne, można się z tego po prostu pośmiać. Dla mniej zdecydowanych - odnośnik z interesującą treścią. Może uprości to trochę wybór przynajmniej ciuchów.Nie powinniśmy przykładać do nich zbyt dużej wagi, gdyż może się to okazać bardziej wyczerpujące aniżeli powinno. Zostawmy sobie energie na faktycznie coś ważnego, na chwile, gdy będziemy potrzebować zapasu sił witalnych oraz mocy do podejmowania ważnych decyzji. A tego typu sytuacje przecież występują i dotykają wielu z nas, są swego rodzaju impulsem, który skłania nas do podejmowania działania, do przemyślenia niektórych spraw, które być może będą mieć wpływ na naszą egzystencję. Dobrze o tym pamiętać, gdy staniemy przed prostym dylematem lub błahym wyborem.

Pomyślmy wtedy o takich trudnych decyzjach, jakie musimy podejmować od czasu do czasu, o tym jak duży to wysiłek nam sprawia. Pomyślmy także o własnej psychice. Także o tym jak bardzo trzeba się natrudzić, żeby osiągnąć właściwy rezultat. Wtedy takie sytuacje, jak te częste rutynowe decyzje będą dla nas do zaakceptowania, będą czymś kompletnie zwyczajnym, z czym mamy do czynienia tak po prostu, bez dorabiania do tego nieistniejącej ideologii. To zupełnie bez znaczenia w takim momencie, więc należy sobie z tym dać spokój.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-10 01:59:07
Tagi: obuwie, odzież