Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Co się zmieniło w handlu w ciągu minionych lat, z jakiego powodu niektóre ze sklepów cały czas mocno się trzymają

Ostatnie lata przyniosły ogromnie dużo zmian w handlu. Obecnie w większości miast niewielkie, osiedlowe sklepiki w zasadzie przestały istnieć, a wszystko przeniosło się do dużych galerii handlowych i marketów. Dla lokalnych biznesmenów tego typu zmiany nie są dobre, bo przyczyniły się do znacznego zredukowania liczby sklepów, w wielu miejscach gwarne ulice handlowe przemieniły się w skupiska różnych instytucji i banków. Lecz dla klientów będzie to bardzo wygodne wyjście, bo wszystko będą mieć w jednej lokalizacji.
moda
Napisał: HEPPIN.COM,
Na podstawie: HEPPIN.COM,
Wystarczy podjechać na parking, zostawić samochód i przez najbliższe godziny znaleźć wszystko co potrzebne, na przykład trencze męskie, kurtki albo płaszcze na zimę. Dla niejednej osoby zakupy w takich galeriach stają się pewnego rodzaju weekendową tradycją, nawet jeśli nie ma takiego przymusu, to i tak będą oni spędzać tam po kilka godzin dziennie. Zresztą same galerie robią wszystko, żeby tam przesiadywać ile się da, można przecież coś zjeść, napić się czy obejrzeć film w kinie, a oprócz tego wejść przykładowo do sklepu z bielizna i kupić bardziej lub mniej potrzebne pasy do pończoch gatta - więcej informacji.
moda
Napisał: MOHITO
Na podstawie: MOHITO
Okazuje się jednak, w dalszym ciągu niektóre sklepy odzieżowe i obuwnicze dają sobie radę poza centrami handlowymi i galeriami. Całkiem sporo przykładowo ich jest z branży dziecięcej, tu niewielkie sklepiki osiedlowe cały czas mają się dobrze. W szczególności widać to w mniejszych miastach, do których jeszcze nie zdążyły dotrzeć sieci z branży artykułów dziecięcych.

W związku z tym że dzieci bardzo szybko wyrastają, to zapotrzebowanie na buty dla dzieci renbut i ubrania cały czas utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie, i z tego też powodu takie sklepy mają bez przerwy dużą ilość klientów. Przeciętnie dla jednego dziecka w ciągu roku kupuje się par par, a i tak mało które będzie chodzić w jednej więcej niż parę miesięcy. W zimie ciepłe kozaki, w lecie sandały dziecięce czy adisasy, w jesieni nieprzemakalne półbuty - wszystko to do kupienia będzie praktycznie co roku, tak więc zrozumiałe jest regularne odwiedzanie sklepów oferujących artykuły dziecięce jest konieczne - idź na stronę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-10 01:59:06
Tagi: bielizna, półbuty, sklep