Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

W których sklepach najlepiej kupować odzież?

W obecnych czasach nie posiadamy najmniejszych przeszkód, by ubierać się w zgodzie z nowymi trendami. Mamy dostęp do strojów światowych dyktatorów mody. Również informacje o świecie mody są teraz bardzo łatwo dostępne. Można posługiwać się wszechwiedzącym internetem, gdzie znajdziemy wszystkie modowe newsy. Zjawia się na polskim rynku dużo modowych czasopism. Można też podglądać najpopularniejsze blogi, gdzie sławni faszoniści prezentują swoje oryginalne stylizacje.

buty męskie
Napisał: Hugo Chisholm
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie wszystkich stać na projekty prosto z pracowni wielkiego designera. Dlatego najczęściej ubieramy się w modnych sieciówkach, takich jak sklep- pierwsza klasa. Możemy znaleźć tam ciuchy inspirowane najbardziej aktualnymi trendami. Aby mieć większy wybór, warto pójść do centrum handlowego. Jesteśmy w stanie tam natrafić na wiele wyprzedaży. Jeśli lubimy klasyczne zakupy, które kończą się wyśmienitym posiłkiem w knajpce lub mocną kawą i wypadem do kina, to galerie handlowe będą doskonałym miejscem dla nas.Co raz więcej osób robi zakupy przez internet. Jest to świetne wyjście dla tych ludzi, którzy nie znoszą tłoku. Wszystko dzieje się w zaciszu naszego domu. Nie jesteśmy zmuszeni korzystać z przebieralni, nie sterczymy w kilometrowych kolejkach do kas. Dodatkowo, sklepy internetowe oferują swoje rzeczy, takie jak modna odzież dziecięca, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. W internecie mamy dostęp do takich znanych marek, które nie mają jeszcze swojej sieci sklepów w Polsce- vansy czarne.

ubrania na sklepowych wieszakach
Napisał: Franklin Heijnen
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wielu z nas zakochało się w second handach. Popularne „szmateksy”, jeszcze do niedawna wyśmiewane przez bogatszych rodaków, dzisiaj mają swój wielki come back. Mnóstwo pasjonatów mody przekopuje stosy ciuchów w poszukiwaniu prawdziwych perełek. Niezwykle popularne jest także przerabianie starej odzieży (nasza strona internetowa). Klasyczne białe bluzki damskie zyskają nowego charakteru, jeżeli podkreślimy je ciekawymi elementami. Mnóstwo blogerów wyszukuje stroje właśnie w lumpeksach. Następnie łączą je z ubraniami modnych marek. Takie nietypowe stylizacje prezentują na swoich stronach .

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-10 01:59:10
Tagi: ubrania, zakupy, bluzki