Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Dziecko pragnie przemian w swoim pokoju

Ciągle słyszysz od swego dziecka, że pragnie zmian w swym pokoiku. Pragnie inne meble, inne firanki, inny odcień ścian. Namyślasz się jak to wszystko wykonać jak najmniejszym sumptem sił oraz pieniędzy.


Dzieciak oznajmia Ci, że wstydzi się spraszać znajomych do swego pokoju.
Słyszy cały czas, że ten posiada nowe to lub tamto. Twoje dziecko także tak chce. Mówi Tobie o niniejszym, a Ty dostajesz histerii. Nie masz obecnie na takie coś czasu a tym bardziej funduszy. Z czasem jednak przyznajesz mu rację. Twa propozycja na to całe zamieszanie to fototapeta do pokoju dziecka. Twój wniosek wydaje Ci się strzałem w dziesiątkę i posiadasz olbrzymią nadzieję, iż dzieciak wesprze Ciebie zupełnie. Przecież tego typu fototapeta do pokoju dziecka to wyśmienity wniosek i taki ciekawy - http://fixar.pl/fototapety/abstrakcja (http://fixar.pl/fototapety/abstrakcja).


półki
Napisał: INSTAL-PROJEKT
Na podstawie: INSTAL-PROJEKT


szafeczka nocna
Napisał: FolsomNatural
Na podstawie: http://www.flickr.com


łazienka z toaletą
Napisał: Urbane Apartments
Na podstawie: http://www.flickr.com


Być może pozazdrościsz swemu dziecku i będziesz chciała zmienić coś w swojej alkowie? Wybranek mówi Tobie, iż widział ostatnio u znajomych świetne fototapety abstrakcja. Ty jakoś tego sobie nie wyobrażasz w Waszej sypialni, lecz mąż cały czas Ciebie nagabuje. W finiszu oddajesz mu rację. Chcesz, aby Wasza sypialnia wyglądała pod każdym względem niezwykle, zatem z jakiego powodu nie zdecydować się właśnie na fototapety abstrakcja? U znajomych w pokoju jest taka fototapeta obrazująca nie zawsze określone wzory. Ty chcesz coś odmiennego, coś bardziej ciekawego. Masz na uwadze ciemno kredowobiały korytarz, jaki prowadzi nie wiedzieć w jakie miejsce. Wszakże Ty wiesz dokąd on prowadzi. Odpoczywając wieczorami w sypialni opowiadasz mężowi jak Ty to widzisz - http://fixar.pl/fototapety/do-pokoju-dziecka/ (http://fixar.pl/fototapety/do-pokoju-dziecka/).
On przyklaskuje Twoim propozycjom oraz z ciekawością wysłuchuje jak mu to wszystko przedstawiasz. W końcu oboje się godzicie, iż fototapety abstrakcja to rozwiązanie akurat dla Waszej familii.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-13 11:46:23
Tagi: dziecko, wzory, koszt