Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak idealnie zaaranżować łazienkę?

Łazienka jest równie istotnym pomieszczeniem w mieszkaniu, co pokój dzienny oraz kuchnia. To tutaj szykujemy się rano do pracy lub szkoły, a także wypoczywamy odprężając się w wannie bądź wybijamy się ze zmęczenia biorąc zimny prysznic. Z tego względu powinna być precyzyjnie urządzona i dopieszczona w każdym detalu. Jak w związku z powyższym wspaniale zaaranżować łazienkę?


Nie ma jednego planu. Wszystko zależy od własnych gustów, potrzeb i zapatrywań. Jest jednak kilka stałych komponentów, na które trzeba zwrócić uwagę. Pierwszy z nich to płytki (pod tym adresem- http://www.euro-ceramika.pl/plytki-ceramiczne-rodzaje-zastosowanie/). Dzisiaj nad wyraz popularne są płytki włoskie, które wyróżnia wytrzymałość na uszkodzenia oraz doskonała jakość wykonania.
Napisał: Maja Aniszkiewicz - Jęch
Są niebywale efektowne, mają wyrafinowane style i różną kolorystykę. Można dzięki nim stworzyć zarówno eleganckie wnętrza, jak też minimalistyczne łazienka, w których liczy się przede wszystkim przestrzeń. Designerskie lampy – co należy zaznaczyć – są proste w czyszczeniu, albowiem mają śliską powierzchnię. Następnym koniecznym elementem są oczywiście sanitariaty. Propozycja sanitariatów jest tak ogromna, że ciężko wybrać określone modele i przewodni styl. Kupując sprzęty należy zważać, aby zachować właściwe odległości. W innym wypadku będziemy mieć kłopot z wygodnym użytkowaniem zlewu czy sedesu. Należy zadecydować czy wybieramy tradycję, czy może jednak szukamy bardziej oryginalnych rozwiązań.


Najistotniejsze, by wszystkie składniki tworzyły harmonijną całość. Jedynie wtedy łazienka będzie wyglądać kunsztownie, a my będziemy chcieć do niej wejść. Po zakupie urządzeń trzeba także wybrać należyte meble oraz – oczywiście – oświetlenie. Coraz więcej osób decyduje się na ekskluzywne oświetlenie zapewniające nie tylko znakomite światło, ale również kreujące wyjątkową atmosferę. Ekskluzywne designerskie sofy stanowią wyróżniający element dekoracyjny przystrajając wnętrze i zadowalając nawet najbardziej wysublimowane gusta klientów.
Warto z pomysłem i z gustem urządzić łazienkę, tak, aby była nie tylko funkcjonalna, lecz także tworzyła przyjemną przestrzeń. Z tego względu należy dokładnie przeanalizować każdy element, a najlepiej – zrobić projekt. Bogaty wybór asortymentu na dzisiejszym rynku daje nam ogromne możliwości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-21 01:57:56
Tagi: oświetlenie, łazienki, płytki włoskie