Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak mieszkać wygodnie i nie tracić dużo pieniędzy

To jak mieszkamy mówi z jednej strony o naszej kondycji finansowej, z drugiej o naszym podejściu do tematu wystroju wnętrz. Nie zawsze duże zarobki przekładają się na wspaniały wystrój wnętrz. Niektórzy z nas po prostu nie zawracają sobie tym głowy, zamiast inwestować w mieszkanie oczekują na chwilę, gdy już naprawdę trzeba będzie coś poprawić z mieszkaniem. Do tego czasu korzystniej wydać pieniądze na coś bardziej potrzebnego, przykładowo, na fantastyczne wakacje.

Nie zamykajmy się jednak tylko w jednej grupie ludzi, tych, co mają solidne dochody, ale przeprowadzają remont, kiedy już muszą. Istnieją ludzie, którzy marzą o wspaniałym remoncie, o ekskluzywnym oświetleniu, włoskich płytkach - http://artaitalia.pl/category/sanitariaty czy kryształowych żyrandolach, lecz nie stać ich po prostu na te cuda. Co prawda, mogą nawet na to uzbierać, lecz byliby zmuszeni długo oszczędzać i zrezygnować na przykład z wyjazdu na wakacje. Zamiast tego wolą urządzić mieszkanie jak najniższym kosztem.W tych staraniach pomocne są sklepy tak zwane „sieciówki”, w których można zakupić naprawdę tanie meble, generalnie jesteśmy w stanie urządzić nasz dom za relatywnie niedużą sumę pieniędzy. Co z tego jednak, kiedy po jakimś czasie znów musimy coś zakupić do mieszkania, gdyż niedrogie przedmioty powoli się tracą swoją wartość. To niestety spory problem, w którym musimy sobie odpowiedzieć na pytanie: albo raz i konkretnie odnawiamy nasz dom, ale co za tym idzie, rezygnujemy z wakacji i oszczędzamy przez cały rok, albo remontujemy na trochę, lecz dzięki temu, żyjemy na swoim, znanym poziomie i jedziemy na normalne, jak każdego roku, wakacje. I co tu wybrać?
sofa wypoczynkowa
Napisał: Emily May
Na podstawie: http://www.flickr.com
To dość zastanawiające, bo dla każdej osoby „normalne” życie oznacza coś innego, jak więc najkorzystniej podejść do tej kwestii? Po prostu, jeśli żyjesz na określonym poziomie lat, a nagle (zobacz dodaj serwis do stron zaufanych) jest gorzej lub lepiej, to oznacza, że coś jednak uległo zmianie. I nieważne czy dostajesz 10 tysięcy na rękę czy tysiąc pięćset, po prostu każdy musi się przyzwyczaić do warunków, jakie przynosi życie.
Czytaj też http://artaitalia.pl/category/wloskie-meble
Chyba najbardziej niekorzystna jest sytuacja tego rodzaju, gdy ktoś zarabiający naprawdę dużo nagle z dnia na dzień zostaje prawie z niczym. W drugą stronę, ktoś kto zarabia przeciętnie i nagle, na przykład wygrywa wielkie pieniądze, może sobie z tym nie poradzić, bo nie zawsze pieniądze szczęście dają. Niemniej, korzystniej być tym drugim przypadkiem, lecz to już temat na inny artykuł.


Źródło artaitalia.pl/

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-21 01:57:56
Tagi: mieszkania, domu