Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Koszule jako jeden z najważniejszych elementów męskiej garderoby

Koszule to jeden z najistotniejszych części męskiej garderoby, wizytówką każdego mężczyzny, a mężczyzny czynnego zawodowo szczególnie.


Modne koszule męskie muszą być pieczołowicie dobrane i pasować charakterem swemu zastosowaniu.
przeglądaj więcej koszul męskich eleganckich
Napisał: Zuerichs Strassen
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dla większej części panów koszule różnią się między sobą zaledwie barwą, jednakże jak się okazuje istnieje seria niezwykle znaczących fragmentów koszuli, na które powinno się zwrócić uwagę. To materiał świadczy o wartości koszuli. Koszula noszona jest wprost na ciele, toteż winna być uszyta z odpowiedniej tkaniny - koszule-meskie.sklep.pl/Koszule-meskie-s-xl/. Idealnym materiałem dla koszul jest bawełna, również bawełna z dodatkiem materiałów sztucznych. Wersji męskiej postury jest dużo, a każdy wytworny mężczyzna chce posiadać koszulę perfekcyjnie dobraną do siebie.


Koszule (oferta) męskie eleganckie znamionują się twardym kołnierzykiem, pojedynczym, albo podwójnym mankietem na spinkę. Koszule casualowe wyróżnia miękki kołnierzyk i mankiet na guziki. Trzeba koniecznie pamiętać, że krawat dopuszczalny jest wyłącznie do koszul wizytowych, a kojarzenie miękkich kołnierzyków z krawatem, to awangardowa wyprawa poza kanon mody. Należałoby również pamiętać, że koszul z łamanym kołnierzykiem, także prostymi zakładkami nie powinno się pod żadnym pozorem nakładać do garniturów. Łączymy je wyłącznie z frakiem, bądź smokingiem.
Rozmiar koszuli definiuje wzrost.


Posiada ona dwa rozmiary, wielkość kołnierzyka i samej koszuli. Koszula dobrana do konkretnego wzrostu zachowuje odpowiednie proporcje na całej swojej długości. Kołnierzyk nie może być za obcisły, nie może też za bardzo odstawać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:54:56
Tagi: model, tkanin, Rozmiar, odcienie, panów